REZERVOVANÉ Byt 2+1 (54 m2) centrum mesta v Sp. Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Slovenská | 54 m²

Číslo ponuky: 9111 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ SLNEČNÝ 2-IZBOVY BYT nachádzajúci sa v cent

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

107,000 € 1981 €/m²

EXKLUZÍVNE 2 izbový byt s loggiou, Tarča, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 56 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou, sídlisko Tarča, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

106,000 € 1893 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2i byt s loggiou, ul. Za Hornádom, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v meste Spišská Nová Ves na ulici Za Hornádom. Nachádza sa na 6

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavby 2i a 3i byty, Zelené údolie, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 74.3 m²

Ponúkame na predaj 2 izbové a 3 izbové byty s balkónom alebo terasou v lokalite „Zelené údolie“

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

158,000 € 3122 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 2i byt, širšie centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Odborárov | 54 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový podkrovný byt v širšom centre, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

125,000 € 2315 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne 2 izbový byt , 83m2, Zimná ul., Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Zimná | 83 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt v meštianskom dome priamo v historickom centre mesta

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

249,000 € 3000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2i byt s loggiou, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 54.8 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v meste, centrum, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť sa nachádza v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 2 izbový byt, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt, centrum, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť sa nachádza

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

109,000 € 1982 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj moderný a štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

SHARK REAL ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný len pár

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

156,000 € 2786 €/m²

2-izbový byt Tarča: Nízke mesačné náklady a priestor pre vaše nápady

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt na sídlisku Tarča. Hľadáte bývanie bez budúcich finančn

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

119,000 € 2204 €/m²

Novinka
Novinka

VÄČŠÍ 2-izbový byt s balkónom na predaj v centre SNV

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Banícka | 55.7 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 2-izbový byt na Baníckej ulici v Spišskej Novej Vsi.

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

123,900 € 2224 €/m²

ZARIADENÝ 2-izbový byt s loggiou na predaj – Za Hornádom

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Za Hornádom | 56 m²

Firma ILP má pre vás na predaj v SNV 2-izbový byt (56 m²) po kompletnej rekonštrukcii, nachádz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

2 izbový byt s loggiou, 57 m2 - Gaštanová ulica

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Gaštanová | 57 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou v tichej lokalite mimo hlavného dopravného ťahu na Ga

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

107,000 € 1877 €/m²

Na predaj: 2-izbový byt s balkónom-Spišská Nová Ves, Tkáčská

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Tkáčska | 47 m²

Na predaj: 2-izbový byt s balkónom – Spišská Nová Ves, Tkáčská Predávam 2-izbový byt na 3. pos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

124,900 € 2657 €/m²

50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300€ . AKCIA KONČÍ 31.5. 2- IZBOVÝ BYT S KUCHYNSKOU LINKOU V NOVOSTAVBE FABINIHO SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | J. Fabiniho | 52.41 m²

Popis nehnuteľnosti 50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300€ . AKCIA KONČÍ 31.5. Ponúkame

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

132,900 € 2536 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s vlastným kúrením – Novoveská Huta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Sadrovcová | 43 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s vlastným plynovým kúrením v mestskej časti Novoveská Huta

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

85,000 € 1977 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne 2- izbový byt v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Gorazdova | 51.39 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta: Lokalita: centrum, Spišská Nová Ves

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

114,000 € 2218 €/m²

2 izbový byt, Topoľová 1913/15, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Topoľová | 46.53 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2-izbový byt č. 13 na Topoľovej ulici, ktorá sa nach

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

95,000 € 2042 €/m²

Byt 2+1 v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Duklianska | 70 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v radovom dome v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Byt o

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

94,000 € 1343 €/m²

Byt 2+1 s loggiou, sídl. Za Hornádom, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Za Hornádom | 56 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Za Hornádom v

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Byt 2+1 centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Letná | 70 m²

Ponúkame na predaj atypický dvojizbový byt v priamom centre mesta Spišská Nová Ves na ul. Letn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

145,000 € 2071 €/m²

Nové Byty na predaj v Lokalite Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Spišská | 64.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové moderné byty v projekte Zelené Údolie v Sp.Novej Vsi pod vrchom Bla

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Spišská Nová Ves

158,000 € 2453 €/m²

Rezervované - Priestranný 2 izbový s parkovacím miestom, námestie Iglovia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Námestie Iglovia | 67.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom na Námestí Iglovia

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

185,000 € 2733 €/m²

Na predaj apartmán na prízemí s vlastným parkovacím miestom – uzatvorená rezidencia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Sadová | 48 m²

Ponúkame na predaj apartmán nachádzajúci sa na prízemí bytového domu v uzatvorenej rezidencii

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 2813 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie