Moderný 2-izbový byt v Bratislave – projekt Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,990 € 3684 €/m²

Top
Top

Domov, ktorý dáva zmysel – Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²

Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,990 € 3307 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM V PROJEKTE TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,999 € 4615 €/m²

Top
Top

TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A VÝHĽADOM V NOVOSTAVBE NA KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4851 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VÝBORNÁ PONUKA - ZAUJÍMAVÁ LOKALITA - 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A PARKOVANÍM BRATISLAVA KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 49 m²

Realitná kancelária ingre.sk ponúka na predaj elegantný, slnečný a kompletne zariadený 2-izbov

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

247,000 € 5041 €/m²

Top
Top

Svetlý 2 izbový byt kúsok od OC Centrál

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²

V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

248,000 € 4960 €/m²

Top
Top

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Ukrajinská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

Top
Top

IMPEREAL - NA PREDAJ 2-izbový tehlový byt - m.č. Nové Mesto - KOMPLETNÁ NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 63.83 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 63,83 m2 (vrátane zaskleneného balkóna o v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4214 €/m²

Top
Top

PREDAJ svetlý 2i apartmán s balkónom – Ďumbierska, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 47.2 m²

NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S BALKÓNOM V OBĽÚBENEJ LOKALITE NOVÉ MESTO – ĎUMBIERSKA ULIC

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

238,000 € 5042 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

TOP ponuka: 2-izbový byt v štandarde v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 4035 €/m²

Top
Top

ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 2I BYT S ROZĽAHLOU TERASOU A PIVNICOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mikovíniho | 54.32 m²

slnečný a svetlý s krásnym výhľadom | dostatok úložného priestoru | zrekonštruovaný bytový dom

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 4234 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s možnosťou zmeny na 3 izbový v mestskej časti Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 4194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izb. byt v Troch vežiach, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4993 €/m²

Snívate o mestskom bývaní ,využite príležitosť skvelého tehlového bytu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Česká | 59.7 m²

Ak snívate o mestskom bývaní, predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť ponuky 2 izbového bytu v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4186 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ: 2-izbový byt nedaľeko Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56.11 m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt na ulici Račianska, mestská časť Bratislava III. – Nové Mesto,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4224 €/m²

V projekte III. Veže - 2 izbový byt na Bajkalskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 64.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s nádherným výhľadom v projekte Tri Veže na ulici B

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

308,000 € 4798 €/m²

2 izbovy byt - Nove Mesto, Kukučínova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 57.5 m²

Realitná kancelária Domov Snov vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4122 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava – Nové Mesto, Riazanská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 55 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite B

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 4307 €/m²

Predaj 2-izb. bytu na Kraskovej ul., pri Račianskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 62 m²

Ponúkame na predaj pekný, priestranný 2 izb. byt s dvomi balkónmi, v tehlovom bytovom dome v ti

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4435 €/m²

UNIKÁTNY 2 IZB BYT S TERASOU POD MALÝMI KAPRATMI,NOVÉ MESTO,BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 76.5 m²

Hľadáte unikátne bývanie nabité najmodernejšími technológiami pre vaše pohodlie, zasadené v krá

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,990 € 4575 €/m²

VÝNIMOČNÝ LUXUSNE VYHOTOVENÝ INDUSTRIÁLNY LOFT SO SAUNOU A JACUZZI

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Turbínová | 164 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jed

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Elegantný 2-izb. byt vo viladome Vinohradis, Frankovská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Frankovská | 78.43 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v komornom projekte viladomov Vinohradis, nachádzaj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,200 € 4911 €/m²

2 izbový byt "v štandarde" v novostavbe za TOP CENU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 61.26 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu s loggiou vo výbornej lokalite Nového Mesta za

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

232,990 € 3803 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Rodinné domy na predaj (23100)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie