2i byt / 55 m2 / čiastočná rekonštrukcia / Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | 55 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt, ulica Generála Svobodu, sídlisko Sekier, Zvolen.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

105,000 € 1909 €/m²

Top
Top

2 izbový tehlový byt Zvolen centrum s terasou 10m² na predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | I. Lihoveckého | 43 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva 2 izbový byt s veľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2672 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt, 58 m² na predaj, ul. J. Baníka, Zvolen, Podborová

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Banika | 58 m²

Znížená cena ! Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

129,000 € 2224 €/m²

člen NARKS

Na predaj moderný 2-izbový byt s veľkým balkónom a parkovacím miestom vo Zvolene – sídlisko Západ

Reality Zvolen

2 izbový byt | 85 m²

Realitná kancelária AUTOREALITY v zastúpení makléra Ivan Kotrč Vám ponúka na predaj priestranný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

239,000 € 2812 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pekný veľký 2 izb.byt s balkónom v kľudnom prostredí

Reality Zvolen

2 izbový byt | Záhonok | 64 m²

S pekným výhľadom v peknej lokalite v blízkosti Zvolenskej priehrady ponúkame na predaj pekný

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Predáme útulný bezbariérový 2 izb.byt za cenu 1 izb. len 10 min.peši od centra

Reality Zvolen

2 izbový byt | Balkán | 49 m²

Ponúkame na predaj čiastočne prerobený ale naozaj vo veľmi dobrom obývateľnom stave bezbariéro

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

REZERVOVANE! Príjemný kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Fullu | 55 m²

Ponúkam na predaj svetlý 2 izbový byt v príjemnej lokalite neďaleko krásnej Zvolenskej priehrad

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,990 € 2727 €/m²

Slnečný 2,5 izbový byt v pokojnej lokalite

Reality Zvolen

2 izbový byt | M.Rázusa | 56 m²

Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostupnosťou do centra?

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

153,000 € 2732 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt Zvolen, ul. Pribinova

Reality Zvolen

2 izbový byt | Pribinova | 0 m²

024-112-IRBIE Exkluzívne na predaj štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt o výmere 51 m². V

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

117,700 €

Predaj 2 izbového bytu Zvolen centrum.

Reality Zvolen

2 izbový byt | I. Lihoveckého | 72.78 m²

EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame na predaj priestranný, dvojizbový byt v centre Zvolena, na Lihoveckého

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Zvolen

164,900 € 2266 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Zvolen, Zlatý Potok

Reality Zvolen

2 izbový byt | 54 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

125,900 € 2331 €/m²

Zvolen, centrum mesta – ul. Masaryka – exkluzívny veľký 2-izbový byt, 81 m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 81 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Zvolen

185,000 € 2284 €/m²

Zvolen, Bystrický rad – slnečný 2-izbový byt v centre mesta, 60 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta Zvolen, na 4. poschodí bytového domu, ul. Bystri

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

130,000 € 2167 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, centrum mesta – 2-izbový byt s balkónom, 56 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Štúra | 56 m²

REZERVOVANÉ - Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt s francúzs

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,500 € 2670 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Sekier – priestranný 2-izbový byt s balkónom, výmera 64 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Marš. Malinovského | 64 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný dvojizbový byt s balkónom a pekný výhľadom na zele

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Zvolen

120,000 € 1875 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Záhonok – 2-izbový s balkónom, 64 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom (prerobený n

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Zvolen

118,000 € 1844 €/m²

Zvolen, centrum mesta – 2-izbový byt v rekonštrukcii, 55 m2 - predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. C. Hronského | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt v centre mesta Zvolen, na druhom podlaží murovaného byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

137,000 € 2491 €/m²

Zvolen, mesto – 2-izbový byt – spoluvlastnícky podiel, výmera 58 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | E. M. Šoltésovej | 52 m²

Ponúkame na predaj spoluvlastnícky podiel v ½-ici v pomere k celku z 2-izbového bytu v širšo

Publikované: 27.10.2021 Aktualizované: 03.04.2025
Byty na predaj Zvolen

32,000 € 615 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, centrum mesta - Nám. Slobody – 2-izbový byt, - 51,45 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Námestie Slobody | 52 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre mesta Zvolen,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

139,000 € 2673 €/m²

PREDAJ: 2 izb. byt, zrekonštruovaný, ul. J. Baníka - Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Štýlový a kompletne novozrekonštruovaný 2i byt vo Zvolene - rezervovaný

Reality Zvolen

2 izbový byt | Gen. Svobodu | 55.97 m²

Hľadáte moderné bývanie bez kompromisov, kde stačí prísť a bývať? Ponúkam Vám na predaj štýlo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

157,900 € 2821 €/m²

Elegantný 2-izbový byt s balkónom, pokojnou atmosférou a krásnym výhľadom – Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Smreková | 44.5 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný, svetlý a vzdušný 2-izbový byt s balkónom a krásnym výhľadom, s

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zvolen

132,900 € 2987 €/m²

2 izbový byt Zvolen Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 64.89 m²

Predaj 2 izbového bytu bez balkóna na sídlisku Sekier vo Zvolene. Byt o rozlohe 64,89 m2 sa nac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 1541 €/m²

TUreality ponúka 2izbový byt vo Zvolene v blízkosti Môťovskej priehrady 63,76m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | 63.76 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj veľký 2 izbový byt vo Zvolene v časti

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,000 € 2494 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (764)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie