Predaj 2izbový byt Chrenová, ul.Kozmonautov, 2 balkóny EXKLUZÍVNE!

Reality Nitra

2 izbový byt | Kozmonautov | 52 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj útulný 2izbo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 3212 €/m²

Hľadá sa 2 izbový byt v Ružinove pre našu klientku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Dopyt po 2-izbovom byte v Ružinove - Trávniky / Štrkovec Hľadám 2-izbový byt v obľúbenej lokal

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

2-IZBOVÝ BYT V NOVEJ DUBNICI S VÝMEROU 57 M2.

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | 57 m²

Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt v Novej Dubnici na Komenského sadoch s výmerou 57 M2 v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

121,000 € 2123 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE ZREKONŠTRUOVANÝ DVOJIZBOVÝ BYT V KOMÁRNE

Reality Komárno

2 izbový byt | Cintorínsky Rad | 66 m²

Hľadáte nové bývanie alebo výhodnú investíciu? Máme pre vás skvelú ponuku! INVESTCONSULT REALIT

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Byty na predaj Komárno

99,900 € 1514 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s balkónom – projekt Malé Hliny, Modra

Reality Modra

2 izbový byt | Trnavská | 54.36 m²

V projekte Malé Hliny v meste Modra vám ponúkame štýlový 2-izbový byt 3E2 s balkónom, ktorý je

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

178,500 € 3284 €/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom v novej rezidenčnej štvrti v Modre

Reality Modra

2 izbový byt | Trnavská | 48.07 m²

Developer projektu Malé Hliny ponúka na predaj 2-izbový byt 1D3, ktorý spája modernú architektú

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

169,900 € 3534 €/m²

2-izbový byt v novostavbe s vlastnou predzáhradkou a terasou

Reality Modra

2 izbový byt | Trnavská | 62.59 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený 2‑izbový byt 3D1 v projekte Malé Hliny – Modra s úžitkovou p

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

206,900 € 3306 €/m²

2-izbový byt s balkónom do zelene – Svetlá ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v jednej z najvyhľad

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,999 € 4444 €/m²

NOVOSTAVBA: Nádherný exkluzívny 2izbový byt na predaj POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | 51.1 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe v meste Poprad. Byt je situ

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

ZĽAVA 10.000 !!! - Stromová ulica Košice - ponuka na predaj 2-izbového bytu 56,70 m2 s balkónom - uvádzacia akcia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 52.64 m²

V dobe, kedy sa bývanie v centre stáva luxusom, prichádzame s ponukou, ktorá vás príjemne prekv

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

184,000 € 3495 €/m²

REZERVOVANÉ - 2i byt 62 m² + šatník, klíma a loggia– Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod hájom | 62 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne priestranný, komple

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

134,900 € 2176 €/m²

MALINOVSKÉHO(LC) 2-izb.byt 55 m2, TEHLA s balkónom + GARÁŽ

Reality Lučenec

2 izbový byt | Malinovského | 52 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu? NA PREDAJ 2-izbový byt s balkónom v jedn

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj, svetlý 2-izbový byt, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ul. Mládeže | 51.82 m²

Exkluzivne ponúkame na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Poprad

149,900 € 2893 €/m²

AZ. Predaj 2i bytu v projekte Byty MIKO v Trnave

Reality Trnava

2 izbový byt | 56 m²

AZ. Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe projektu Byty MIKO na Mikovíniho ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,900 € 3570 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt v novostavbe, Rezidencia Slavia Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 49.82 m²

Rezidencia Slavia ponúka dokonalú kombináciu výbornej dostupnosti, kvalitnej infraštruktúry a b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

177,000 € 3553 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

TRIOREALITY - Na predaj 2+kk byt - Oščadnica centrum

Reality Oščadnica

2 izbový byt | 35 m²

TRIOREALITY ponúkajú na predaj menší 2+kk byt priamo v centre obce Oščadnica. Dispozične pozos

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Oščadnica

90,000 € 2571 €/m²

AZ. Priestranný 2-izbový byt s parkovaním v obci Šelpice pri Trnave

Reality Šelpice

2 izbový byt | 62 m²

AZ. Ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt v pokojnej obci Šelpice, len kús

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Šelpice

145,000 € 2339 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt v centre Dunajskej Stredy na Hlavnej ulice 40 m2, Úplná rekonštrukcia 2026 !

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Hlavná | 40 m²

2 izbový byt v centre Dunajskej Stredy na Hlavnej ulice 326 (bývala budova robotníckeho hotelu

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

92,000 € 2300 €/m²

2 izbový byt v Novostavbe na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 42.2 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Novostavbe na sídlisku JUH v Nových Zámkoch. Podlahová plocha

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

153,000 € 3626 €/m²

1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

194,900 € 5490 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2izbový byt na predaj vo Zvolene, novostavba, komplet zariadený, 55,86 m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | 55.86 m²

TUreality ponúka na predaj novostavbu 2izbového bytu vo Zvolene. Hľadáte súkromie s výhľadom, k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

197,050 € 3528 €/m²

REZERVOVANÉ! 2-izb. BYT v NOVOSTAVBE, s PARKOVACÍM STÁTÍM, Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Pri Derni | 45.09 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe, ktorý sp

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Galanta

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ︱priestranný 2-izb. byt s výhľadom na celú Bratislavu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 62.13 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v na ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

304,990 € 4909 €/m²

Rezervované // 2izbák, ul. Fr. Kráľa, Šaľa-Veča

Reality Šaľa

2 izbový byt | Fr. Kráľa | 55 m²

Nehnuteľnosť je aktuálne blokovaná rezerváciou. V prípade že máte záujem o info ohľadne zmeny s

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Šaľa

98,000 € 1782 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie