1520 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | 74 m²
Ponúkam na predaj 3-izbový byt pražského typu na sídlisku Dargovských hrdinov Výmera: 70m2 po
189,990 € 2567 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
TUreality Vám ponúka na prenájom štýlový 1-izbový byt v Poprade – moderný komfort pre jedného,
550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 663 m²
Ak hľadáte pokojné miesto pre výstavbu svojho rodinného domu len pár minút od mesta Trenčín, má
75,000 € 113 €/m²
Rodinný dom | 1,557 m²
PREDANÉ!!! Na predaj priestranný rodinný dom Martin-Kolónia Hviezda na krásnom a slnečnom pozem
415,000 € 267 €/m²
Rodinný dom | 1,000 m²
TUreality ponúka na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v obci Slávnica, okres Ilava
239,000 € 239 €/m²
Rodinný dom | 340 m²
Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/K2rECo2EDM
65,000 € 191 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúkajú na predaj: staromestských 2-izbový byt s loggiou a klimatizáciou priamo v c
269,990 € 4286 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,579 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj pozemky o celkovej výmere 2 579 m², nachádzajú
175 €/m2 175 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 8,917 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/9riKkKJHoBk ________________________
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 1,118 m²
Hľadáte bývanie v prostredí, kde nájdete pokoj, súkromie a nádherný výhľad na vinice? Tento 3-i
350,000 € 313 €/m²
Rodinný dom | 850 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
229,990 € 271 €/m²
Rodinný dom | 836 m²
ZNÍŽENIE!!! Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si vi
238,000 € 285 €/m²
Priestor pre výrobu | 10,700 m²
TUreality pripravuje na prenájom administratívne, skladové priestory a odstavné spevnené plochy
Cena na vyžiadanie
Priestor pre výrobu | 8,800 m²
TUreality ponúka na predaj priemyselný areál o celkovej veľkosti 8800 m2. Videoobhliadka: http
Cena dohodou
Rodinný dom | 295 m²
TUreality ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v Bzinciach pod Javorinou s novostavbou a krásn
135,000 € 458 €/m²
Rodinný dom | 52 m²
TUreality ponúka na predaj projekt KAIZEN 40 PRO – Smart modulárny dom od RS-HOME & KUS. Projek
115,000 € 2212 €/m²
Rodinný dom | 550 m²
TU reality ponúkajú na predaj: Exkluzívna 8-izbová vila na Kolibe s panoramatickým výhľadom na
1,475,000 € 2682 €/m²
1 izbový byt | 34 m²
TUreality – Erika Demeterová ponúka na predaj obľúbený 1,5-izbový byt na Furči (sídlisko Dargov
125,000 € 3676 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
TU Reality hľadáme pre HOTOVOSTNEHO klienta 4izbový rodinný dom v cene 290 000 € až 350 000 €.
350,000 € 2333 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa na 10. poschodí obľ
296,990 € 4950 €/m²
3 izbový byt | 87 m²
Pripravujeme na predaj exkluzivný apartmán v Tatrach . TUreality ponuka na predaj 3 izbový exkl
920,990 € 10586 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj posledný stavebný pozemok s výmerou 4,5 árov v tichej a vyhľadávanej
132,000 €
Záhradná chatka | 428 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj záhradu o výmere 428 m² plnú zelene v príjemne
14,000 € 33 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj tento priestranný rodinný dom v obci Hostie. Dom má úžitk
120,000 € 462 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.