PREDAJ RD dom s potenciálom Suchá nad Parnou 🌄🚵

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 120 m²

Predstav si miesto, kde sa pokoj vidieka stretáva s možnosťami moderného bývania. Tento 4-izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

186,000 € 1550 €/m²

člen NARKS

Výmena domu v Suchej nad Parnou za 2-izbový byt v Trnave

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 92 m²

Vlastníte 2-izbový byt v Trnave a túžite po bývaní v rodinnom dome? 🏡 Máme pre vás jedinečnú pr

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

5-izbový rodinný dom v srdci prírody v Suchej n. Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 150 m²

Ak hľadáte bývanie v srdci prírody 🌳, pritom kúsok od Trnavy 🏙️, táto nehnuteľnosť je pre vás id

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

179,900 € 1263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny romantický dom Suchá nad Parnou, NOVÁ CENA !!!

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 92 m²

✨ **Krásny romantický dom pri priehrade – Suchá nad Parnou** ✨ Ponúkame na predaj jedinečný 4-i

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

283,000 € 3185 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PNORF – orná pôda, 50220 m2, šírka 120 m, Suchá nad Parnou okr. Trnava

Reality Suchá nad Parnou

Orná pôda | Tichá | 50,000 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj ornú pôdu v obci Suchá nad Parnou okr.

Publikované: 15.07.2020 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

Info v RK

Murovaná chata nad priehradou v Suchej nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Chalupa, rekreačný domček | Suchá nad Parnou | 60 m²

Ponúkame na predaj krásnu murovanú chata komplet so zariadením. Možnosť celoročného bývania. D

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Suchá nad Parnou

53,000 € 883 €/m²

TOP NA PREDAJ: záhrada 752m2 BEZ CHATY v intraviláne - Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Záhrada | Suchá nad Parnou | 752 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Dohodnite si obhliadku. Na predaj pekná z

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

22,000 € 29 €/m²

AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Vlčia dolina | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

320,000 € 3441 €/m²

ZÁHRADA 776 m2 _ Predaj _ Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Záhrada | Nezadaná | 776 m²

SharkREAL ponúka na predaj ZÁHRADU s celkovou rozlohou 776 m2 v lokalite bývalej zámockej záhr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

85,000 € 110 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu s parkovaním – Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

2 izbový byt | 59 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt v obci Suchá nad Parnou. Byt sa nachádza na 3. po

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Suchá nad Parnou

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Letná | 108.15 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Suchá nad Parnou, nachádzajúci sa v pokojnej čas

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

303,000 € 2802 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Moderná 4-izbová novostavba rodinného domu

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | 113.54 m²

Na predaj moderná 4-izbová novostavba rodinného domu v obci Suchá nad Parnou, len pár minút od

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

303,000 € 2669 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Posledné pozemky vo Vlčej doline v Suchej nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 665 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v pokojnej a žiadanej lokalite Vlčej doliny v Su

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

99,000 € 149 €/m²

Predaj dvojgeneračného 5 izb. rod. domu na veľkom pozemku_Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný 5 izb. rodinný dom 3 - podlažný s garážou nachádzajúci sa na p

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

365,000 € 2281 €/m²

Veľký pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,330 m²

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

199,500 € 150 €/m²

TIMA Real - zaujímavá záhrada 2711m2, Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Záhrada | Nezadaná | 2,711 m²

Ponúkame na predaj veľkú záhradu s krásnym výhľadom na Malé Karpaty v obci Suchá nad Parnou, Ru

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

25 €/m2 25 €/m2

REZERVOVANÉ - TIMA Real* 3i rodinný dom, Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj 3i rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite "pri priehrade" v Suchej nad Parnou.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

Info v RK

Bez maklérov predám investičný pozemok v lokalite Suchá nad Parnou ID 104989

Reality Suchá nad Parnou

Iný stavebný pozemok | 14,117 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

423,510 € 30 €/m²

Na predaj | Stavebný pozemok 369 m² so základovou doskou

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | 369 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 369 m²,

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

109,990 € 298 €/m²

ZVÝHODNENÁ CENA! 6i RODINNÝ DOM,GARÁŽ, VEĽKÝ POZEMOK,SUCHÁ N PARNOU

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Nezadaná | 172 m²

RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POTENCIÁLOM VHODNÝ PRE VEĽKÉ RODINY, PODNIKATEĽOV ALEBO PRE INVESTOROV!

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

255,000 € 1483 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v S. nad Parnou o výmere 777 m2

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 777 m²

Realitná spoločnosť Eden Real estate, Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok, s celkovou vý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

119,900 € 154 €/m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok v Suchej nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 839 m²

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

127,900 € 152 €/m²

REZERVOVANÉ!Rodinný dom v Suchej nad Parnou | Trnava

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Nevyplnená | 250 m²

Hľadáte rodinný dom, ktorý vám poskytne pokoj, priestor a skutočnú kvalitu života? Tento jedin

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

450,000 € 2196 €/m²

ZÁHRADA, SUCHÁ NAD PARNOU

Reality Suchá nad Parnou

Záhrada | Nezadaná | 752 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj záhradu v tichej lokalite obce Suchá nad Parnou

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

22,000 € 29 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie