Stavebný pozemok Košice II - Myslava

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Myslava | 801 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok Košice II - Myslava. Výmera pozemku je 801 m2. Na pozemku

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

169,000 € 211 €/m²

Top
Top

Na predaj 7 árový pozemok v Myslave, Košice

Reality Košice-Myslava

Záhrada | Pod Hrabinou | 700 m²

Realitné centrum KING REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 7á pozemok - záhradu v intraviláne o

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

50,000 € 71 €/m²

Rovinatý pozemok, vhodný na výstavbu RD, Myslava, Košice

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | - | 351 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok, ktorý je vhodný na výstavbu RD.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

139,000 € 396 €/m²

Murovaná chata, 2,4 ár.pozemok, Myslava Maša

Reality Košice-Myslava

Chalupa, rekreačný domček | Baška | 45 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj zrekonštruovanú, zat

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Myslava

99,000 € 2200 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

INVESTIČNÝ POZEMOK V ŽIADANEJ LOKALITE KOŠICE -MYSLAVA

Reality Košice-Myslava

Orná pôda | Ulica na Grunte | 1,414 m²

Shark real Vám ponúka na predaj investičný pozemok s rozlohou 1414m² v žiadanej lokalite Koší

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

113,120 € 80 €/m²

4-izbový byt v rodinnom dome, dve parkovacie miesta, Košice–Myslava

Reality Košice-Myslava

4 izbový byt | 87 m²

4-izbový byt v rodinnom dome Košice–Myslava je bývanie, ktoré stiera rozdiely medzi bytom a dom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Myslava

1,400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 5 izbový rodinný dom - Myslava, Košice

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Za Dolným mlynom | 150 m²

Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej lokalite Myslava Michal Palko z Reality s VAMI vám ponú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

350,000 € 2333 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom - Tiché bývanie pri lese s potokom – Myslava, Košice

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Myslava | 150 m²

VIDEO: tento link skopirujte do prehliadača: youtu.be/X3DtnliBcYg?si=nVQZB-ies93DSRPl Ponúkam

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

365,000 € 2433 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj Košice - Myslava

Reality Košice-Myslava

Orná pôda | 2,266 m²

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 2266 m² v žiadanej lokalite Košíc, časť Myslava. Podľ

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

100 €/m2 100 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Tehlová chata na výnimočnom mieste s absolútnym súkromím a výhľadom | Košice – Myslava, Kamenný potok

Reality Košice-Myslava

Chalupa, rekreačný domček | Pod gruntom | 19 m²

Vladimír Gaži a CassaReal Vám exkluzívne prinášajú na predaj jedinečnú rekreačnú nehnuteľnosť s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Myslava

45,500 € 2395 €/m²

Predaj LUXUSNÁ VILA v prémiovej lokalite Myslava – Villa Park

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Na Kope | 200 m²

Ponúkam na predaj exkluzívnu rodinnú vilu v prémiovej lokalite Myslava – Villa Park Na Kope v K

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

950,000 € 4750 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj – slnečný stavebný pozemok v lokalite Košice – Myslava (714 m²)

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Myslavská | 714 m²

Proximity real vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s celkovou výmerou 714 m², nach

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

189,990 € 266 €/m²

Priestranný dom vhodný na podnikanie sídlo firmy

Reality Košice-Myslava

Objekt pre obchod | Myslavská | 565 m²

Proximityreal ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť pre ľudí hľadajúcich veľkorysý priestor n

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Myslava

1 € 0 €/m²

Vila Myslava - nadštandardný priestor a záhrada pre náročných

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Myslavská | 565 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

1 € 0 €/m²

DOM BAŠKA, 350 M2 ÚŽ. PLOCHA, 882 M2 POZEMOK, VŠETKY IS

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Baška | 350 m²

Ponúkame Vám luxusný dom s prvkami vidieckeho štýlu. VIDEO: https://youtu.be/ObBWSbzxD_4 Pr

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

849,900 € 2814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj luxusná smart VILLA MYSLAVA, novostavba

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Na Kope | 200 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj prémiovú vilu, ktorá je nadštandardne

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

950,000 € 4750 €/m²

Záhradná chata s priestranným pozemkom 1444m2 Baška časť Maša

Reality Košice-Myslava

Chalupa, rekreačný domček | - | 104 m²

Na skok od mesta ponúkame exkluzívnu ponuku záhradnej chaty s veľkým slnečným a priestranným po

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Myslava

265,000 € 2548 €/m²

Predaj nadštandardného polyfunkčného areálu, Košice – Myslava

Reality Košice-Myslava

Objekt pre obchod | Myslavská | 1,562.55 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení areál s dvoma samostatne stojacími budovam

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Košice-Myslava

Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNA VILA S PODNIKATEĽSKÝM POTENCIÁLOM-KOŠICE,MYSLAVA – POD HRABINOU

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Pod Hrabinou | 541 m²

Predstavujem vám výnimočnú nehnuteľnosť v jednej z najpokojnejších a najvyhľadávanejších častí

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

920,000 € 1701 €/m²

NA PRENÁJOM POZEMOK V MYSLAVE

Reality Košice-Myslava

Komerčná zóna | Myslavská | 1,066 m²

BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na prenájom veľký pozemok o rozlohe 1066 m2 na Myslavskej ulici v

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Myslava

1,066 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj 16 árový pozemok PRE vašu budúcu VILU, s potôčikom, pod LESOM, Myslava, Košice

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | 1,588 m²

Ste moderným a produktívnym človekom, ktorý si potrpí na SÚKROMIE, božský pokoj a kontakt s PRÍ

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

278,850 € 176 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 821 m2 - Košice, Myslava

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Myslavská | 821 m²

Pozemok ktorý Vás donúti premýšľať inak. Pozemok pre moderný dom so súkromím, prírodou a mestom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

159,274 € 194 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÝ!!!NA PREDAJ ŠTÝLOVÝ RODINNÝ DOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE MYSLAVY

Reality Košice-Myslava

Vidiecky dom | 956 m²

TUreality ponúka na predaj nádherný rodinný dom (155 m²) na pozemku 956 m² v srdci žiadanej lok

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

470,000 € 492 €/m²

Rodinný dom – Košice II, Myslava

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Nižné Chmeľníky | 390 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v atraktívnej mestskej časti Košice – Myslava, ktor

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

470,000 € 1205 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie