1520 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 121 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s exkluzívnym nadštandardným vybave
709,999 € 5868 €/m²
3 izbový byt | 99.5 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v rodinnom dome v obci Potônske Lúky, okr. Dunajská Str
170,000 € 1789 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,326 m²
Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: youtube.com/watch?v=1PDnH-tH
130,000 € 56 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,658 m²
TUreality ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok (1658 m2), vhodný na výstavbu rodinného do
50,000 € 30 €/m²
1 izbový byt | 33 m²
TUreality ponúka na predaj 1-izbovy byt v Dubnici nad Váhom na KPT. Nálepku 33m2. Je vhodný aj
79,090 € 2275 €/m²
Lúka, pasienok | 4,446 m²
Hľadáte miesto, kde si vychutnáte pokoj, prírodu a panoramatické výhľady? Máme pre vás jedinečn
24,000 € 5 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 700 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v blízkom centre mesta Topoľčany, ideálny na stavb
113,500 € 162 €/m²
Lesná pôda | 6,902 m²
Ponúkame na predaj spoluvlastnícky podiel 1/3 na lesnom pozemku nachádzajúcom sa v katastrálnom
12,424 € 2 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,611 m²
TUreality ponúka na predaj investičné POZEMKY s prístupovou cestou, geometricky zamerané, určen
100,000 € 62 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,000 m²
TU Reality - Vám ponúka na predaj Krásny, Veľký slnečný pozemok s celkovou rozlohou 3000m2 v kr
59,000 € 20 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,266 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok určený funkčným využitím na výstavbu rodinného domu
101,000 € 31 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 466 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom určený funkčným
95,000 € 204 €/m²
Rodinný dom | 1,364 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave – ideálny aj ako chalupa | Horné Štitár
66,000 € 50 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 550 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Urmince. - rozmery: cca
35,000 € 64 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 8,000 m²
TU Reality - Vám ponúka na predaj Veľký slnečný pozemok s celkovou rozlohou az 8000m2 v krásnej
14 €/m2 14 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,421 m²
TUreality Vám ponúka NA PREDAJ slnečný pozemok určený funkčným využitím na výstavbu rodinných
45,000 € 32 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 911 m²
TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj naozaj slnečný stavebný pozemok v Lie
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 60 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Tr.Tepliciach na sídlisku SNP o výmere 57m2. Byt sa n
119,090 € 1985 €/m²
Rekreačný pozemok | 300 m²
TuReality ponúkajú pekný rekreačný pozemok široký 10 m, rovinatý. Pozemok je oplotený, nachádza
59,980 € 200 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 350 m²
TUreality ponúkajú rovinatý stavebný pozemok široký 13 m v príjemnom prostredí Malého Dunaja –
168,000 € 480 €/m²
Rodinný dom | 280 m²
TUreality ponúkajú na predaj dizajnový rodinný dom v Senci-Lužianky Popis nehnuteľnosti Ponúka
790,000 € 2839 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúkajú stavebný pozemok v tesnej blízkosti malebného Klátovského ramena v novej zás
95,000 €
Rodinný dom | 684 m²
Rodinný dom v srdci Rajeckej doliny – pokoj, príroda a komfort na dosah mesta. Ponúkame na pre
299,000 € 437 €/m²
3 izbový byt | 88 m²
Hľadáte bývanie v štýlovej novostavbe s výbornou polohou a výhľadom, ktorý vás neomrzí? Ponúkam
327,000 € 3716 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.