1520 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 140 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný, útulný, vidiecky dom, chalupu v obci Hosťovce ktorý čaká na
70,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | 816 m²
Exkluzívne na predaj v lukratívnej lokalite obce Prečín trojpodlažný rodinný dom so záhradou o
170,000 € 208 €/m²
Rekreačný pozemok | 507 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na zastavanie v katastrálnom
56,000 € 110 €/m²
Lúka, pasienok | 9,528 m²
TU Reality Vám ponúka na predaj lúku prechádzajúcu do lesného pozemku nachádzajúcu sa obci Hatn
37,000 € 4 €/m²
Lesná pôda | 11,293 m²
TUreality ponúka na predaj lesný pozemok nachádzajúci sa v katastrálnom území obce Hatné okres
13,000 € 1 €/m²
Priestor pre sklad | 319 m²
TUreality ponúka na predaj funkčnú priemyselnú halu s priľahlým pozemkom v industriálnom areáli
579,000 € 1815 €/m²
Rodinný dom | 189 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite me
Cena na vyžiadanie
Priemyselná zóna | 1,338 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj pozemok v rámci funkčného priemyselného areálu na Závodne
590,000 € 441 €/m²
Apartmán | 269 m²
TUreality ponúka na predaj ubytovňu na Závodnej ulici v Bratislave vo funkčnom industriálnom ar
535,000 € 1989 €/m²
Vidiecky dom | 90 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mestského zhonu, no zároveň budete mať všetko po ruke? Mám
155,000 € 1722 €/m²
Polyfunkčný objekt | 40 m²
TUreallity ponúka na prenájom prevádzkové priestory, nachádzajúce sa v centre obce Skalka na Vá
Cena dohodou
3 izbový byt | 64 m²
TUreality vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3- izbový byt v lokalite Martin- Sev
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 16 m²
TUreality ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove VUD na ulici Velký Diel v ZA . aktu
12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | 0 m²
TUreality ponúka na prenájom kancelárske priestory, areál EUROMEDIA(pri depe). Mesačný prenájo
Cena na vyžiadanie
Obchodné priestory | 683 m²
TUreality Vám ponúka novostavbu polyfunkčného domu v priamom centre mesta Brezno prenájom. K di
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 2,893 m²
Skopírujte si link na videovizualizáciu investičného rekreačného pozemku s mobilným domom: ***
Cena na vyžiadanie
Iný stavebný pozemok | 0 m²
Skôr ako si pozriete fotogalériu, skopírujte si link na vizualizáciu pozemku s návrhom výstavb
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 80 m²
TUreality Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Ľudovítová, okr. Nitra. Ideálny ako
44,000 € 413 €/m²
Garáž | 18 m²
TUreality ponúka na predaj garáž v radovej výstavbe v Novej Dubnici na ul. Petra Jílemníckeho.
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 2,789 m²
Hľadáte únik od mestského ruchu? Miesto, kde vás ráno budí spev vtákov a večer sprevádza západ
54,990 € 20 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa na 2. posch
Cena na vyžiadanie
Rekreačný pozemok | 1,551 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok, v budúcnosti s možnosťou výstavby rodinného domu v
120,000 € 77 €/m²
2 izbový byt | 35 m²
ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkam zaujímavú investíciu - kompletne zariadený
115,000 € 3429 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pozrite si video nehnuteľnosti: https://youtu.be/Sbw-i9izoHk TUreality ponúka na predaj zrekonš
45,000 € 650 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.