Moderný rodinný dom na ul. Rybníčky BOJNICE – len pár metrov od Bojnického zámku

Reality Bojnice

Rodinný dom | Rybníčky | 320 m²

Moderný rodinný dom v centre Bojníc – len pár metrov od Bojnického zámku Základné informácie •

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bojnice

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ Rodinný dom na pozemku 634 m2 so šiestimi samostatnými bytmi - ul. Lesná - BOJNICE

Reality Bojnice

Rodinný dom | Lesná | 340 m²

Na predaj výnimočný bytový dom so 6 apartmánmi v Bojniciach – investícia s okamžitým výnosom P

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bojnice

750,000 € 2206 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 5 izbový rodinný dom - bezbariérový s wellness zónou, veľkou terasou a garážou - ul. Garbiarska - PRIEVIDZA

Reality Bojnice

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Premyslené riešenia, pokojná lokalita a záhrada, ktorá vznikla pod rukami architekta V tichej

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bojnice

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V BOJNICIACH na pozemku 1.286 m2 – ŠTÝL, PRIESTOR A ATMOSFÉRA, KTORÚ SI MUSÍTE ZAŽIŤ

Reality Bojnice

Rodinný dom | Prievidzská | 400 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne. Dom, ktorý spája veľko

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bojnice

820,000 € 2050 €/m²

Top
Top

Apartmán na predaj, 2. izbový, Podskalné, Bojnice,

Reality Bojnice

Apartmán | Bojnice | 392 m²

Hľadáte moderné a kvalitné bývanie v srdci Bojníc? Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 2-izbový

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

244,000 € 622 €/m²

Prenájom 3 izbový apartmán s terasou a s parkovaním, Bojnice

Reality Bojnice

Apartmán | 80 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a útulný 3-izbový apartmán situovaný na prízemí bytového domu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt v Bojniciach s vlastnou záhradou a garážou.

Reality Bojnice

4 izbový byt | 89 m²

Poe na predaj veľký a svetlý 4-izbový byt nachádzajúci sa v menšej bytovke so štyrmi bytovými j

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

230,000 € 2584 €/m²

PRENÁJOM Luxusný 3-izbový apartmán Bojnice – Panorama (2 terasy, garáž)

Reality Bojnice

Apartmán | 90 m²

Ponúkame na prenájom luxusný, kompletne zariadený 3-izbový apartmán v obľúbenom projekte Panora

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj apartmán Panorama Bojnice, 4. izbový, 109 m2 + terasa 13 m2.

Reality Bojnice

Apartmán | 122 m²

Alpia reality ponúka na predaj exkluzívny - 4. izbový apartmán v lukratívnej časti mesta Bojnic

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

299,900 € 2458 €/m²

3 - izbový byt, C 22 ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Reality Bojnice

3 izbový byt | 122.9 m²

◄ Investičný 3 - izbový byt, v BLOKU ,,C", v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APARTMÁNY POD Z

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

351,800 € 2862 €/m²

1 - izbové byty, APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM, Bojnice

Reality Bojnice

1 izbový byt | Bojnice | 31.8 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 1 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Skladový, výrobný areál na prenájom, Bojnice

Reality Bojnice

Priestor pre sklad | Nemocničná | 2,000 m²

Hľadáte strategické miesto pre vaše podnikanie? Ponúkame na prenájom rozsiahly skladovo-výrobn

Publikované: 05.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bojnice

Cena dohodou

Na predaj moderný 3-izbový apartmán v prestížnom projekte Podskalné – Bojnice

Reality Bojnice

Apartmán | 95 m²

Hladáte investičný apartmán v Bojniciach? Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný a nadštand

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

295,000 € 3105 €/m²

3 - izbový byt, D 22 ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Reality Bojnice

3 izbový byt | 122.9 m²

◄ Investičný 3 - izbový byt, v BLOKU ,,D", v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APARTMÁNY POD Z

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

352,100 € 2865 €/m²

Predaj rodinného domu s garážou – Bojnice, ul. 1. mája

Reality Bojnice

Rodinný dom | 1,076 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom na ul. 1. mája v Bojniciach, ktorý sa nachádza na ro

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 242 €/m²

2 - izbové byty ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Reality Bojnice

2 izbový byt | Bojnice | 46.7 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 2 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Apartmány Bojnice - Apartmány pod zámkom, Bojnice

Reality Bojnice

Apartmán | Bojnice | 0 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť ako na dovolenke každý deň? Projekt "Apartmány Bojnice - Ap

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Castle - na prenájom jednoizbový byt v Bojniciach

Reality Bojnice

1 izbový byt | 37 m²

Ponúkame Vám na prenájom jednoizbový byt s výhľadom na okolie v Bojniciach. Byt je o rozlohe 37

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Luxusný apartmán v Bojniciach

Reality Bojnice

4 izbový byt | 105 m²

Maxa reality Vám ponúka na predaj exkluzívny apartmán v meste Bojnice v rezidencií Panorama pod

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

330,000 € 3143 €/m²

Atraktívny apartmán na prenájom Bojnice

Reality Bojnice

2 izbový byt | 85 m²

Maxa Vám ponúka na prenájom priestranný apartmán s benefitmi rodinného domu v Bojniciach. Apar

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom izbu v RD v Bojniciach

Reality Bojnice

Garsónka | Prievidzská | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájom izbu v rodinnom dome v Bojniciach , iba niekoľko metrov od Lidlu. Ide

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

190 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom priestrannú garsónku v Bojniciach

Reality Bojnice

Garsónka | Sládkovičova | 29 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásnu garsónku v meste Bojnice. Garsónka je súčasťou rodinného domu s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenajom veľkometrážneho luxusného bytu v Bojniciach

Reality Bojnice

2 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame Vám naozaj zaujímavý priestranny luxusný byt v Bojniciach . K bytu prislúcha aj vyhrad

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

470 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3 Izbový byt v Bojniciach

Reality Bojnice

3 izbový byt | Lúčky | 60 m²

Ponúkam na predaj výnimočný byt po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa v tichej časti Bojníc

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

137,000 € 2283 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie