1520 inzerátov v ponuke
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,119 m²
TU Reality - Vám ponúka na predaj veľký slnečný stavebný pozemok s celkovou rozlohou 3119m2 v s
120 €/m2 120 €/m2
Rekreačný pozemok | 2,659 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Považskej Bystrice – v Dolnom Milochove. Po
59 €/m2 59 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²
Na predaj slnečný stavebný pozemok s celkovou rozlohou 762m2 v pod sídliskom Rozkvet, na ul. Sl
80,000 € 107 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 635 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Štiavnik, vzdialenej od mesta Bytča iba 12 km. Pozemo
33,000 € 52 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,308 m²
TUreality ponúka na predaj zaujímavý stavebný pozemok v lokalite Harmónia v Modre s prístupom z
184,900 € 141 €/m²
Priestor pre výrobu | 4,020 m²
Skôr ako si prečítate inzerát, skopíruj si nasledujúci link do nového okna a pozrite si video:
Cena dohodou
2 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 70 m², ktorý sa nachádza na príze
209,900 € 2999 €/m²
Administratívny objekt | 1,000 m²
TUreality ponúka na predaj administratívnu budovu v Ružinove na ulici Pestovateľská. Budova sa
Cena na vyžiadanie
Rekreačný pozemok | 250 m²
TUreality ponúkajú výnimočný rekreačný pozemok s výmerou 250 m2 pri Dunajskom ramene v rekreač
69,900 € 280 €/m²
Rodinný dom | 117 m²
TUreality vám ponúkajú na predaj. Novostavba 4izbový bungalov v Miloslavove 4km od BA Ponúkame
375,000 € 3291 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Beladice. Nehnuteľnosť je určená na rekonštrukciu
139,000 € 1158 €/m²
Rodinný dom | 196 m²
Skôr ako si pozriete fotky skopírujte si link na 3D prehliadku a VIDEO: 3D prehliadka: https:/
380,000 € 1939 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54,5m2 pl
384,000 € 6982 €/m²
Orná pôda | 270,000 m²
TUreality ponúka na predaj poľnohospodársky a lesný pozemok v extraviláne obce.Pozemok sa nachá
1,215,000 € 5 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 962 m²
TUreality ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Považany. Pozemok ma výmeru 962 m2 a
95,000 € 99 €/m²
Rodinný dom | 218 m²
TUreality Vám ponúka priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v Novej Vsi nad Žitavou. Dom
167,000 € 816 €/m²
Priemyselná zóna | 599 m²
Charakteristika pozemku: TU reality Vám ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok nachádzajúc
19,900 € 33 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/iHcUv0g4_i
44,000 €
Záhrada | 3,116 m²
TUreality ponúka na predaj veľmi pekný pozemok nad dedinou Bošáca s nádherným výhľadom , kvalit
17 €/m2 17 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,000 m²
TU Reality - Vám ponúka na predaj Krásny, Veľký slnečný pozemok s celkovou rozlohou 3000m2 v kr
59,000 € 20 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,421 m²
TUreality Vám ponúka NA PREDAJ slnečný pozemok určený funkčným využitím na výstavbu rodinných
45,000 € 32 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,611 m²
TUreality ponúka na predaj investičné POZEMKY s prístupovou cestou, geometricky zamerané, určen
100,000 € 62 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,266 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok určený funkčným využitím na výstavbu rodinného domu
101,000 € 31 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 466 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom určený funkčným
95,000 € 204 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.