VYMEŇ SUSEDA! - Znížená cena! Na predaj krásny, presvetlený, tehlový 2-izb. byt s balkónom – Hroznová ulica, Pezinok.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 3150 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDPREDAJ-Najlepšie byty sa predajú ešte pred dokončením BÁHOŇ

Reality Pezinok

2 izbový byt | 40.3 m²

Miesto, kde deti ešte chodia von pešo. Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

145,499 € 3610 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ARETÉ REAL- PREDAJ TEHLOVÉHO 2,5 IZB.BYTU V PEZINKU, CENTRUM, S BALKÓNOM A MUROVANOU PIVNICOU

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradná | 55 m²

Areté real. Máme pre Vás novú ponuku-Predaj. Ak si túžite po ťažkom dni oddýchnuť v krásnom by

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 3618 €/m²

Areté real- Predaj výborne dispozične riešeného 2-izbového bytu v dobrej lokalite, sídl. Juh, Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Bystrická | 33 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalit

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

154,990 € 4697 €/m²

REZERVOVANÉ! ZARIADENÝ TEHLOVÝ 2. IZB BYT PEZINOK MUŠKÁT

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,900 € 3279 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PNORF – novostavba 2i byt, 50 m2, terasa 18 m2, kobka, Limbašská ul.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 67.93 m²

PNORF - REAL ESTATE ponúka na predaj za atraktívnu cenu moderný bezbariérový 2-izbový byt v nov

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 3058 €/m²

PNORF – novostavba 2i bytu, balkón kobka, Limbašská ul.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 43.22 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Pezinok

177,000 € 4095 €/m²

Predpredaj luxusných bytov priamo v centre mesta Pezinok!

Reality Pezinok

2 izbový byt | Meisslova 1 | 97.13 m²

Chcete bývať priamo v centre mesta Pezinok? Chcete mať luxusný domov s komplet smart riešením

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

355,000 € 3655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ _ 2i byt _ Centrum Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Moyzesova | 60.5 m²

Na predaj 2 izbový svetlý byt v Pezinku, Moyzesova 56, nachádzajúci sa na 1.N.P. / 3.N.P. Celk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 3058 €/m²

Novinka
Novinka

2i byt v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 48 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v Pezinku. Môže byť v pôvodnom stave, kedy si klie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Pezinok

190,000 € 3958 €/m²

Svetlý 2-izbový, zariadený byt s balkónom a úžasnou atmosférou v príjemnej lokalite Pezinka - časť Muškát na Hroznovej ulici.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznova | 55.56 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v pokojnej a obľúbenej časti Pezinka – na Hro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 3150 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadený a presvetlený! 2-izbový tehlový BYT s murovanou pivnicou a balkónom, Pezinok - Muškát, 60,47 m²

Reality Pezinok

2 izbový byt | 60.47 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

194,900 € 3223 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Pezinok, Muškátova ulica - NOVOSTAVBA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 46 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

166,000 € 3609 €/m²

Na predaj 1,5-izbový byt s balkónom v novostavbe v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 43.6 m²

Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt s veľkým balkónom na Muškátovej ulici v novostavbe v

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 3853 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s vlastným kúrením a balkónom,Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom na Muškátovej ulici na sídlisku Muškát v Pezinku.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

179,900 € 3271 €/m²

Predaj 2 izb. bytu v centre mesta Pezinok na Záhradnej ulici

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradná | 58.14 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izb. byt s rozlohou 58,14 m² na Záhradnej ulici v centre mesta Pezinok

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 3251 €/m²

Rezidencia Krajinská - Svätý Jur – www.krajinska.sk

Reality Pezinok

2 izbový byt | 48.3 m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervačný poplatok,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Pezinok

208,900 € 4325 €/m²

Kuchárek-real: Ponúka 2 izbový byt Hroznová ul. Pezinok.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznova | 55.56 m²

Kuchárek-real: Ponúkame na predaj 2 izb. byt dobre dispozične riešený, vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 3150 €/m²

Kuchárek-real: REZERVOVANÝ. Ponúka priestranný 2.izb.byt s parkovacím státim, LaVita.

Reality Pezinok

2 izbový byt | L. Novomeského | 56.39 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izb.byt v lokalite sídliska Sever, Novomeského-LaVita. Bytový

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Pezinok

198,000 € 3511 €/m²

SLNEČNÝ 2 IZBOVÝ BYT NA MUŠKÁTE

Reality Pezinok

2 izbový byt | Veltlínska | 57 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový by

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 3246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 3148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Neibrs | REZERVÁCIA - Príjemný 2 izb. byt so šatníkom, loggia cez dve izby, výťah, parkovacie miesto vedľa domu

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 54 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 2-izbový byt s veľkou loggiou v novostavbe bytového

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pezinok

209,000 € 3870 €/m²

NOVINKA * Moderný - 2i byt v Top Lokalite ul. 1. mája s krásnymi výhľadmi - Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | 1. mája | 58.4 m²

--- Dobrý deň prajeme --- - Hľadáte dlhšie bývanie v Pezinku a zatiaľ ste nenašli nehnuteľnosť

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Pezinok

195,000 € 3339 €/m²

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, PEZINOK ,MUŠKÁTOVÁ ULICA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 57.6 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt v Pezinku na Muškátov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 2917 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie