Rodinný dom | - | 220 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve
282,150 € 1283 €/m²
Rodinný dom | - | 136 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s potenciálom a veľkorysým pozemkom v obci Lúčnica
90,000 € 662 €/m²
1 izbový byt | Sídl. Žitava | 43 m²
ByDoS Reality Vám ponúkajú nehnuteľnosť na prenájom: Jednoizbový byt: • Lokalita: Sídl. Žitava
550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Sídl. Lúky | 84 m²
ByDoS Reality Vám ponúkajú veľkometrážnu nehnuteľnosť na predaj: Trojizbový byt: • Lokalita: S
159,500 € 1899 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horný Oháj | 1,201 m²
Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1 201 m² v pokojnej a tichej časti obc
96,000 € 80 €/m²
3 izbový byt | Sídl. Žitava | 150 m²
Luxusný 3-izbový byt s dvomi terasami v lukratívnej časti – novostavba na Sídlisku Žitava, Vráb
1,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Cintorínska | 160 m²
Ponúkame Vám na predaj starý rodinný dom vo Vrábloch, Plocha: úžitková 160m2, zastavaná 160m2,
113,000 € 706 €/m²
Priestor pre výrobu | - | 3,600 m²
Ponúkame Vám na prenájom novostavby výrobno - skladovacích objektov v meste Vráble. Objekty sú
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Tekovský Hrádok | 1,813 m²
Shark real Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozsiahly slnečný pozemok v obci Tekovský Hrádok, ok
54,000 € 30 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 63 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj príjemný a moderne riešený 2-izbový
169,900 € 2697 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Chalúpková | 650,000 m²
Ponúkam na predaj výnimočný developerský celok v meste Vráble, ktoré sa nachádza len 20 minút o
9 €/m2 9 €/m2
Reštauračné priestory | Moravská | 752 m²
034-18-DABA Chcete si splniť sen o vlastnom podnikaní v gastre? Tento penzión vo Vrábľoch je s
449,000 € 597 €/m²
Rodinný dom | Vráble | 120 m²
107-12-ERF Ponúkame Vám starší rodinný dom vo výbornej lokalite blízko centra mesta Vráble, len
113,000 € 942 €/m²
Vinica, chmelnica | Horný Oháj | 74 m²
242-131-JUF Ponúkame Vám v tichom prostredí murovaný viničný domček vo vinohradníckej lokalit
23,900 € 323 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Horný Ohaj | 1,489 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 1 489 m² v obci Horný Ohaj. Pozemok sa nachádza v
150,000 € 101 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta s HOTOVOSŤOU hľadáme rodinný dom v okolí Vrábel. Požiadavky klienta: 4
70,000 € 70000 €/m²
2 izbový byt | Sídl. Lúky | 48 m²
V exkluzívnom zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj príjemný čiast
125,000 € 2604 €/m²
3 izbový byt | luky | 74 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt v
650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
1 izbový byt | žitava | 31 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom 1-izbový byt nachádzajúci
480 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | šturová | 57 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom na prenájom priestranný 1-
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garsónka | Sídl. Lúky | 30 m²
Ponúkame na prenájom priestrannú 30 m2 garsonku v meste Vráble, v lokalite Sídl. Lúky, za Tesco
500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 224 m²
B10 Vám ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom s obytným podkrovím, vstavanou ga
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 138 m²
Na predaj starší rodinný dom v centre mesta Vráble v tichej uličke s rozsiahlym pozemkom o výme
113,000 € 819 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom na Hornom Ohaji, m
184,000 € 1227 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.