1520 inzerátov v ponuke
Priestor pre výrobu | 610 m²
TUreality ponúka na prenájom skladovú HALU s kancelárskymi priestormi. Nachádza sa v bývalom ar
3,550 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 40 m²
TUreality ponúka na prenájom pekný, slnečný byt v Brezovej pod Bradlom. Byt je príjemný svetlý
380 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 82 m²
REZERVOVANÉ: Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/oO_6CbKlH9E TUreality p
212,000 € 2585 €/m²
3 izbový byt | 55 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
147,000 € 2673 €/m²
Obchodné priestory | 955 m²
TUreality ponúka na predaj objekt Žilina-Gbeľany na pozemku o výmere 955m2. -výborna lo
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 840 m²
Pripravujeme do ponuky chalupu v krásnom prostredí myjavských kopaníc – Stará Myjava. Chalupa j
149,990 € 179 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,714 m²
TUreality ponúka na predaj veľkorysý, rovinatý pozemok o výmere 1714 m², ktorý sa nachádza pria
239,960 € 140 €/m²
Rekreačný pozemok | 851 m²
TU reality Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v katastrálnom území Beckov o výmere 850 m2
34,900 € 41 €/m²
Rodinný dom | 4,844 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočný 7-izbový rodinný dom v centre mesta Považská Bystrica, na
590,000 € 122 €/m²
3 izbový byt | 72.7 m²
TUreality ponúka na predaj pekný,moderný a zariadený 3i byt v Trenčíne. K dispozícii video: htt
235,900 € 3245 €/m²
4 izbový byt | 84 m²
TUreality predá priestranný 4-izbový byt s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite na ulici Náb
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 352 m²
TUreality ponúka priestor bez kompromisov. Tento veľkorysý rodinný dom s úžitkovou plochou 352
239,000 € 679 €/m²
Polyfunkčný objekt | 400 m²
TUreality ponúka na predaj polyfunkčnú budovu s 3- bytmi v Trenčíne. Objekt sa nachádza na poze
210,090 € 525 €/m²
Rodinný dom | 135 m²
Realitná kancelária Tureality pripravuje do ponuky na predaj 5-izbový rodinný dom v meste Handl
147,000 € 1089 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,290 m²
Ak hľadáte miesto pre vysnívaný dom alebo investíciu v jednej z najatraktívnejších oblastí Lipt
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | 81.4 m²
TUreality ponúka na prenájom kancelárie/administratívne priestory na Štúrovej ulici v centre me
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka na predaj krásny slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území Krmeš o výmere
77,000 €
4 izbový byt | 88 m²
TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave s úžitkovou plochou 88 m
208,000 € 2364 €/m²
3 izbový byt | 82 m²
TUreality pripravuje na predaj 3-izbový byt o výmere 82m2 v pôvodnom stave s 2 lodžiami a balkó
Cena dohodou
3 izbový byt | 78 m²
TUreality Vám ponúka na predaj krásny, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Námestove. Byt s
195,000 € 2500 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny rekreačný pozemok ideálny na výstavbu chaty alebo chalupy
41,999 €
Iný stavebný pozemok | 0 m²
Spoločnosť TUreality ponúka na predaj výnimočný, nádherne členitý pozemok o výmere 6 323 m², kt
79,999 €
3 izbový byt | 96.5 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a presvetlený 3-izbový podkrovný byt v zateplenom tehlov
200,000 € 2073 €/m²
2 izbový byt | 48 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Zrekonštruovaný 2.izbový byt nachádzajúci sa na Hlaváčikovej ulic
199,999 € 4167 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.