1520 inzerátov v ponuke
Pozemok pre bytovú výstavbu | 864 m²
Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Chmeľovec, len 10 min. autom od mesta Prešov
76,000 € 88 €/m²
2 izbový byt | 48 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt Ak hľadáte 2-izbový byt v meste Vráble, ktorý pôsobí p
133,400 € 2779 €/m²
Garsónka | 18 m²
TUreality ponúkajú prenájom priestrannej izby v dvojizbovom byte Bratislava – Staré Mesto, loka
400 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 120 m²
TUreality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Lipová, postavený v roku 1965 z pálenej
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 121 m²
Hľadáte bezpečné bývanie blízko centra a zároveň v pokojnej lokalite? TUreality ponúka v meste
125,000 € 1033 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,241 m²
TUreality ponúka na predaj unikátny pozemok v Kunerade, ktorý v sebe spája sen o vlastnom bývan
99,000 € 44 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²
TUreality predáva stavebné pozemky pri obci Vrbov – to nevymyslíš! Parádny výhľad na celé Tat
99 €/m2 99 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 649 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája ticho prírody s výbornou dostupnosťou
37,000 € 57 €/m²
Vidiecky dom | 110 m²
TUreality vám ponúka na predaj vidiecky dom s veľkou záhradou Miesto, kde ráno počujete ticho,
99,900 € 908 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 650 m²
TUreality pripravuje do ponuky atraktívny stavebný pozemok o výmere 650 m², vhodný na výstavbu
Cena na vyžiadanie
Záhradná chatka | 16 m²
TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku v lokalite Chrastnata Stará Turá. video: youtu.be/N
26,900 € 1681 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
TUreality ponúka prenájom 2izbového bytu s balkónom, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii vhodn
530 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,667 m²
TUreality vám ponúka na predaj výnimočný pozemok v malebnom prostredí obce Lietavská Svinná – B
212,000 € 58 €/m²
Záhradná chatka | 258 m²
Skopírujte si link na video: https://youtu.be/GZZQw7BryL4 _____________________________________
69,000 € 267 €/m²
Garáž | 19 m²
TUreality ponúka na predaj murovanú garáž Lokalita: Bezručova Výmera: 19 m² Vhodná na vlastn
25,990 € 1368 €/m²
Garáž | 19 m²
TUreality ponúka na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe o výmere 19m2. Lokalita: Bezručov
35,000 € 1842 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
TUreality ponúka na predaj krásny, moderný 2-izbový byt o výmere 57 m² nachádzajúci sa v obľúbe
134,999 € 2368 €/m²
Záhradná chatka | 499 m²
Hľadáte únik z mesta, kde si rannú kávu vychutnáte na slnečnom pozemku a do svetoznámych kúpeľo
69,000 € 138 €/m²
4 izbový byt | 78 m²
TUreality ponúka na predaj 4 izbový byt v Myjave rozlohe 78 m2. Poschodie: 7/8 Orientácia: SZ
104,990 € 1346 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality Vám ponúka na dlhodobý prenájom, 3 izbový byt na 6 poschodí z 9-tich v mestskej časti
720 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 675 m²
Najskôr si pozrite video nehnuteľnosti: https://youtu.be/4fV_1crRoho TUreality ponúka na preda
230,000 € 341 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
Hľadáte bývanie v príjemnom prostredí plnom zelene a zároveň s výbornou dostupnosťou do centra?
133,999 € 2528 €/m²
3 izbový byt | 90 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou výmerou 90 m² nachádzajúci sa v me
174,800 € 1942 €/m²
Rodinný dom | 125 m²
TUreality ponúka na predaj krásny rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Kamanová. Dom
225,000 € 1800 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.