1520 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 151 m²
Tureality ponúka na predaj rodinný dom v Partizánskom s rozlohou pozemku 521m2, ktorý sa nachád
265,000 € 1755 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 757 m²
TUreality Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 757 m² nachádzajúci sa v obci Košťany nad Turc
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 827 m²
TUreality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 827 m² nachádzajúci sa v obci Karlová
Cena dohodou
Obchodné priestory | 70 m²
TUreality ponúka na prenájom zdieľanie 70m2 príjemného nebytového priestoru v štúdiu New You na
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 40 m²
Na prenájom 2-izbový byt s balkónom – Poprad, Starý Juh , ulica Mládeže. Byt je svetlý, útulný
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 5,500 m²
TUreality ponúka na predaj lukratívny pozemok v tesnej kúpeľov - 500 m a mesta Piešťany - 1,2 k
180 €/m2 180 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 1,225 m²
TUreality ponúka na predaj drevenicu s pozemkom o celkovej výmere 1225m2 v úžasnej lokalite mim
105,000 € 86 €/m²
Rodinný dom | 1,000 m²
Tureality pripravuje na predaj starší rodinný dom s veľkým potenciálom v obci Podolie. Dom je p
149,990 € 150 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
TUreality pripravuje na prenájom priestranný byt o rozlohe 63m2 v centre v zeleni za výhodnú ce
629 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 70 m²
Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu na prenájom bez ďalších okamžitých nákladov
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 78 m²
REZERVOVANÉ TUreality ponúka na predaj svetlý 3izbový byt v meste Stará Turá. Byt je jedinečná
126,500 € 1622 €/m²
Rodinný dom | 590 m²
TUreality predáva brutálnu novostavbu vo Veľkom Slavkove pod Tatrami. 690 m², zabitý výhľad na
285,000 € 483 €/m²
4 izbový byt | 83 m²
TUreality ponúka na predaj jedinečný 4izbový byt v meste Stará Turá. Byt je výnimočný nielen sv
132,000 € 1590 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
TUreality ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v pôvodnom stave nachádzajúci sa v pokojnej čas
167,000 € 1518 €/m²
Rodinný dom | 124 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
304,000 € 2452 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,552 m²
ZNÍŽENÁ CENA!!! INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – OREŠANY | 3 552 m² POTENCIÁLU Hľadáte pozemok s vízi
160,000 € 45 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí bytového
222,000 € 3415 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TU Reality ponúka na predaj pozemok o výmere 911 m² v obci Liptovská Teplička. Pozemok sa nachá
75,000 €
2 izbový byt | 50 m²
Tureality ponúka 2-izbový byt o rozlohe 50 m2 na prenájom v lukratívnej časti Piešťan s lodžiou
480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 104 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o rozlohe 104 m² v tehlovom dome s vlastným
229,000 € 2202 €/m²
Rodinný dom | 266 m²
TUREALITY ponúka na predaj pôvodnú drevenicu vo vyhľadávanej lokalite Malej Fatry v obci Tercho
115,000 € 432 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt v novšom bytovom dome, ktorý zaujme kvalitným p
214,999 € 3071 €/m²
2 izbový byt | 59 m²
TUreality ponúka na predaj príjemný, investičný 2-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalit
149,999 € 2542 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 748 m²
Predaj slnečného stavebného pozemku – blízko Prievidze TUreality ponúka na predaj rovinatý sta
44,000 € 59 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.