HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Frankovská | 6,212 m²

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky Reali

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Janegova & Partners - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PROJEKT S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Agátová | 6,000 m²

Hľadáte pripravený projekt s vysokým výnosovým potenciálom v hlavnom meste? Ponúkame Vám na pr

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Top
Top

Stavebný pozemok Sliač – 634 m², na skok Banská Bystrica aj Zvolen

Reality Sliač

Pozemok pre bytovú výstavbu | 634 m²

Na predaj STAVEBNÉ POZEMKY v novej štvrti v kúpeľnom meste Sliač. Výborná poloha len 15 minút

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

145,000 € 229 €/m²

Predaj pozemku 600 m2 Bratislava- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

Pozemok sa nachádza v pamiatkovej zóne Ba- Staré mesto. na pozemku sa nachádza 1 podlažná stavb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NA PREDAJ stavebný pozemok Hôrka

Reality Hôrka

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 3,866 m²

AV Reality Poprad/Tatry Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ stavebný pozemok o rozlohe 3 866 m2. P

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hôrka

160,000 € 41 €/m²

GARANT REAL - predaj stavebný pozemok 1063 m2, Veľký Šariš, Kanaš

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kanaš | 1,063 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 1063 m2, lokalita Kanaš, Veľký Šariš. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - ro

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

125 €/m2 125 €/m2

GARANT REAL predaj 2 stavebné pozemky, 850 m2, 1000 m2, Čirč, okr. Stará Ľubovňa

Reality Čirč

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čirč | 850 m²

Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky o výmere 850 m2 a 1150 m2, obec Čirč, okr. Stará Ľubovňa.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Čirč

37 €/m2 37 €/m2

Rovinatý pozemok Bošany, 600 - 900 m2, nová súkromná ulica

Reality Bošany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

Rovinaté stavebné pozemky na predaj – Bošany Ponúkame atraktívne stavebné pozemky v novej, tich

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bošany

110 €/m2 110 €/m2

Novinka
Novinka

Pozemok s projektom na dvojdom, Tomášov, investícia

Reality Tomášov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Štvrtocká | 606 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v rýchlo sa rozvíjajúcej obci Tomášov, ktorá sa

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

175,000 € 289 €/m²

člen NARKS

Pozemok - plochy komerčnej občianskej vybavenosti medzi sídliskom VII. a zimným prístavom, vhodný na bytovú zástavbu

Reality Komárno

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bratislavská cesta | 11,400 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre bytovú výstavbu Komárno, Bratislavská Cesta. Plocha: pozem

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

Cena dohodou

Predaj komerčného pozemku, Kaplinské pole, Kaplinské pole, Senica

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kaplinské pole | 27,718 m²

Exkluzívne!! Ponúkame na predaj výnimočné pozemky určené pre priemyselné a logistické využitie

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

960,634 € 35 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM - PÚCHOV

Reality Púchov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vieska-Bezdedov | 1,173 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK - PÚCHOV

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

120,000 € 102 €/m²

člen NARKS

Predaj 4 stavebných pozemkov v obci Mlynica

Reality Poprad

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Na PREDAJ EXKLUZÍVNE ponúkame 4 stavebné pozemky (cena vrátane inžnierskych sietí), situované

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

169 €/m2

Pozemok (1948 m2) vhodný aj pre developera Danišovce

Reality Danišovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,948 m²

Číslo ponuky: 8990 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK o celkovej výmere 1948 m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Danišovce

110 €/m2 110 €/m2

Ideálny stavebný pozemok

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 914 m²

V ponuke na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 914 m², ideálny pre výstavbu rodinného d

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

170,000 € 186 €/m²

Stavebný pozemok s projektom na výstavbu chaty- Kostivrch

Reality Horné Hámre

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 750 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávan

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

49,000 € 65 €/m²

Investičná príležitosť: Moderná budova na bytový projekt v Piešťanoch

Reality Piešťany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Teplická | 1,049 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť pre investíciu v srdci Piešťan. Táto moderná, 4-podlažn

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

1,600,000 € 1525 €/m²

Predaj pozemok . Podhorany , časť Mechenice , 1413 m²

Reality Podhorany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,413 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok v obci Podhorany , kata

Publikované: 03.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

115 €/m2 115 €/m2

PREDAJ, POZEMOK 833 m2, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

190,000 € 228 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ NÁDHERNÉHO 677m2 STAVEBNÉHO POZEMKU, BOROVÁ

Reality Borová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 677 m²

Hľadáte pozemok, kde si vytvoríte domov presne podľa svojich predstáv? Máme pre vás skvelú príl

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borová

104,900 € 155 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj stavebný pozemok Nitra - Mlynárce.

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kmeťova | 1,808 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám exkluzívne iba u mňa – ponúka na predaj stavebný pozemok o v

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 82 €/m²

2 veľké stavebné pozemky s predprípravou na celý projekt RD

Reality Modrová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,699 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj rozľahlé pozemky v jedinečnej lokalite v obklopen

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modrová

49 €/m2 49 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK 530m2 aj Chata 118m2 so súpisným číslom pri lese.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pútnická | 530 m²

STAVEBNÝ POZEMOK 530m2 aj Chata 118m2 so súpisným číslom pri lese. Nutná kompletná rekonštrukc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

150,000 € 283 €/m²

Novinka
Novinka

BABONY TRE I ZAČIATOK PREDAJA v novom projekte Panónska v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Panónska cesta | 800 m²

ZAČIATOK PREDAJA v novom projekte Panónska v Bratislave Developerská spoločnosť R.E.M.D. oznam

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

4,800 €/m2 4800 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie