Slnečný stavebný pozemok s kompletnými IS, Kotešová

Reality Kotešová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,306 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 1306 m² nachádzajúci sa v intravil

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Kotešová

112 €/m2 112 €/m2

člen NARKS

Predaj orné pôdy Kotešová

Reality Kotešová

Orná pôda | 3,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Kotešová

0.9 €/m2 1 €/m2

Drevenica s potenciálom výstavby RD ,Kotešová

Reality Kotešová

Chalupa, rekreačný domček | 719 m²

Reality Alpia : Ponúkame Vám na predaj klasickú drevenicu s popisným číslom a elektrinou. Voda,

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kotešová

59,900 € 83 €/m²

PONUKA: Predaj pozemkov Kotešová(045-14-MACHa)

Reality Kotešová

Komerčná zóna | 90,841 m²

(045-14-MACHa) Výborná cena!!! Ponúkame na predaj veľký, slnečný pozemok v obci Kotešová. Situo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

40 €/m2 40 €/m2

Predaj: investičný pozemok,90 841m2, Kotešová (205-14-MACHa)

Reality Kotešová

Orná pôda | Obecná | 90,841 m²

(205-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj investičný, slnečný a rovinatý pozemok v obci Kotešová. P

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

40.28 €/m2 40 €/m2

Pozemok Kotešová, okres Bytča, 4119m2

Reality Kotešová

Orná pôda | Oblazov | 4,119 m²

167-14-PEMOa VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=qUIiQVkIJ9w Ponúkame na predaj i

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM na predaj

Reality Kotešová

Rodinný dom | 100 m²

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový rodinný dom o výmere 80m2 v obci Kotešová. Pozemok

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kotešová

69,900 € 699 €/m²

Pozemok Kotešová

Reality Kotešová

Pozemok pre rodinné domy | 4,000 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v obci Kotešová o výmere 4000m2. Momentálne je pozemok skôr

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

120,000 € 30 €/m²

Pozemok Kotešová

Reality Kotešová

Komerčná zóna | 5,630 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 5630m2, investičný pozemok, ktorý je určený na IBV. Túto p

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

619,300 € 110 €/m²

TARGETreal | Na predaj 7-izbový dvojgeneračný rodinný dom v Kotešovej s veľkým pozemkom

Reality Kotešová

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Kotešová, ktorý je ideálnou voľbou pre viacč

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kotešová

250,000 € 833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované.Predaj 3-izb.bytu s parkovaním a predzáhradkou v Kotešovej

Reality Kotešová

3 izbový byt | Kotešová | 65.45 m²

Začala výstavba v poradí 3.domu s dvoma bytovými jednotkami- k dispozícii ešte spodný byt s pr

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kotešová

165,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok na výstavbu RD

Reality Kotešová

Záhrada | Buková | 597 m²

Dream reality Vám ponúka slnečný pozemok na výstavbu rodi

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Pozemky na predaj Kotešová

43,000 € 72 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom v novej lokalite

Reality Kotešová

Pozemok pre rodinné domy | Oblazov | 640 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame Vám na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v novovznikajúcej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

65,000 € 102 €/m²

Stavebný pozemok - Kotešová

Reality Kotešová

Pozemok pre rodinné domy | 1,192 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok so všetkými inžinierskými sieťami v obci Kotešo

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

146,700 € 123 €/m²

ZÁHRADNÁ CHATKA , KOTEŠOVÁ

Reality Kotešová

Záhradná chatka | 25 m²

TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku v Kotešove v záhradkárskej oblasti. Chatka je posta

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kotešová

44,000 € 1760 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30293)
Upresniť hľadanie