1520 inzerátov v ponuke
Garáž | 25 m²
TUreality ponúkajú na predaj novostavbu garáže v obci Liptovské Kľačany. Výmera garáže je 25 m²
20,000 € 800 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 23,051 m²
TUreality ponúkajú na predaj rozsiahly investičný pozemok o výmere takmer 23 000 m² v obci Lip
519,000 € 23 €/m²
Rodinný dom | 87 m²
Na predaj moderný rodinný dom, ktorý spája premyslenú architektúru, funkčnú dispozíciu a komfor
209,000 € 2402 €/m²
Rodinný dom | 858 m²
Rodinný dom na rekonštrukciu – Hoština, pozemok 858 m² TUreality ponúka na predaj rodinný dom v
120,000 € 140 €/m²
1 izbový byt | 45 m²
TUreality ponúka na predaj moderný a priestranný 1-izbový byt o výmere 45 m², nachádzajúci sa
112,999 € 2511 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
Hľadáte bývanie, kde vám stačí priniesť si len osobné veci? TUreality ponúka na prenájom priest
1,200 €/m2/mesiac 21 €/m2/mesiac
4 izbový byt | 87 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s výmerou 87 m², v skvelej lokali
230,000 € 2644 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TU reality ponúka na predaj stavebný pozemok 950 m² v Okrese Poprad tichá lokalita na okraji ob
56,999 €
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TU reality ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok 580 m² – Rovinatý, slnečný, tiché prost
159,999 €
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,600 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok s nádherným výhľadom, ktorý si vás získa
160,000 € 100 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 808 m²
NOVINKA - youtu.be/Axsn2xB3Syo __________________________________________ EXKLUZÍVNE iba v TURE
Cena na vyžiadanie
Záhradná chatka | 586 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 586 m². Pozemok sa nachádza v širšom okol
25,000 € 43 €/m²
Rekreačný pozemok | 8,045 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v Drietome časť Brusné. Pozemok sa nachádza v pokojnej a ti
64,000 € 8 €/m²
4 izbový byt | 85 m²
TUreality ponúka na PREDAJ | 4-izbový byt | Sídlisko 3 – Prešov ???? Výborná lokalita – Sídlis
1 € 0 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,507 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území Horná Stred
121,000 € 80 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
Tureality exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trenčín
147,000 € 2014 €/m²
3 izbový byt | 122 m²
TUreality ponúka na predaj na jednej z najvyhľadávanejších adries v meste, výnimočný, 3-izbový
344,999 € 2828 €/m²
2 izbový byt | 45 m²
TUreality ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový byt (45 m²) v novostavbe v Opatovej,
124,999 € 2778 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,411 m²
Na predaj sú dva stavebné pozemky: 709 m² 702 m² Pozemky je možné kúpiť samostatne alebo spo
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 125 m²
TUreality vám ponúka jednu z posledných dostupných novostavieb v obci Lúčnica nad Žitavou. Hľa
165,000 € 1320 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
Hľadáte priestranný rodinný byt, kde už nemusíte riešiť veľké rekonštrukcie? Tento 4-izbový byt
Cena na vyžiadanie
Polyfunkčný objekt | 471 m²
Hľadáte nehnuteľnosť s charakterom, ktorá po rekonštrukcii prinesie vysoký výnos? TUreality p
120,000 € 255 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,275 m²
Exkluzívne iba v TUreality ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 1275 m² v obci
75 €/m2 75 €/m2
2 izbový byt | 58 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 58 m² situovaný v meste Bánovce nad Bebravou v
124,999 € 2155 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.