1520 inzerátov v ponuke
Orná pôda | 1,563 m²
ZNÍŽENÁ CENA # TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačné pozemky s pekným výhľadom na
15,000 € 10 €/m²
Vidiecky dom | 120 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom 120m2 nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Horná Súča,
219,999 € 1833 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 52 m²
ZNÍŽENÁ CENA # TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovanú rekreačnú chatu v tich
79,000 € 1519 €/m²
2 izbový byt | 79.25 m²
TUreality ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný n
230,000 € 2902 €/m²
Obchodné priestory | 900 m²
Ponúkame na predaj komerčný objekt situovaný priamo v srdci mesta, na Námestie svätého Egídia –
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 698 m²
Tureality ponúka na predaj murovaný 3-podlažný dom po rekonštrukcii v obci Radôstka. Vymenené v
162,998 € 234 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70 m² nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Z
126,000 € 1800 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
???? **TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový rodinný dom v obci Poruba, v blízkosti mesta Priev
78,000 € 743 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
TUreality ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa na pozemku o výmere 400 m².
259,990 € 650 €/m²
2 izbový byt | 54.7 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii vo vynikajúcej lokalite mesta Žilina-B
175,000 € 3199 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území Horná Stred
60,000 € 75 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 100 m²
Hľadáte miesto, kam utiecť vždy, keď sa dá? Práve ste ho našli. Tiché a slnečné prostredie Raj
64,800 € 648 €/m²
Záhradná chatka | 708 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú chatku v srdci Kremnických vrchov. Hľadáte miesto na oddych
35,000 € 49 €/m²
3 izbový byt | 56 m²
TUreality Vám ponúka na predaj svetlý a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 56 m² + p
113,990 € 2036 €/m²
Rodinný dom | 285 m²
TUreality ponúka na predaj nehnuteľnosť v atraktívnej lokalite obce Veľká Lomnica, situovanú v
440,000 € 1544 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Na predaj v najkrajšej časti Ružinova 3.izbový byt v tehlovom 3 p
282,990 € 4162 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v pokojnej obci Koniarovce – ideálne miesto pre rodinu,
Cena na vyžiadanie
Obchodné priestory | 90 m²
TUrealiti ponúka. Prenájom obchodných priestorov – TOP lokalita Bulvár (ul. A. Bernoláka), Žili
2,000 €/m2/mesiac 22 €/m2/mesiac
Rekreačný pozemok | 5,570 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačný pozemok s nádherným výhľadom na Biele Karpaty v obci Morav
18,000 € 3 €/m²
3 izbový byt | 74.25 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
397,000 € 5347 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
TUreality pripravuje do predaja novostavbu rodinného domu v obci Župčany na pozemku 600 m2, zas
269,999 € 450 €/m²
Obchodné priestory | 190 m²
2,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 196 m²
TUreality ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom v lukratívnej časti Starého Mesta. Pr
Cena na vyžiadanie
Objekt pre obchod | 120 m²
TUreality ponúka na prenájom obchodný priestor v partizánskom. Pozostáva z veľkých dvoch otvore
850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.