ZNÍŽENÁ CENA: Na predaj stavebný pozemok v obci Bitarová

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,123 m²

Moderný maklér ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Bitarová nachádzajúce sa v pokojnej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

Cena dohodou

Slnečný stavebný pozemok 1409 m² - Bitarová (cca 23m x 59m)

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,409 m²

Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať stavebný pozemok s rozlohou 1409 m² (približne 23 m

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Bitarová

Cena dohodou

Predaj | 2 stavebné pozemky s povolením na IBV, Bitarová

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva pozemky vhodné na výstavbu rodinného domu nachádzajúce

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

83 €

Predaj, pozemok, 2536m2, Bitarová, okres Žilina(N048-14-MOPR)

Reality Bitarová

Orná pôda | Bitarová | 2,536 m²

N048-14-MOPR Ponúkame Vám na predaj pozemok - ornú pôdu o rozlohe 2536 m2 v katastrálnom území

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

331,680 € 131 €/m²

Predaj: pozemok,1806m2,Bitarová, okres Žilina (238-14-MACHa)

Reality Bitarová

Orná pôda | Bočná | 1,806 m²

(238-14-MACHa) Výborná cena!!! Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Bitarová, okres Ži

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

168,500 € 93 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bitarová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bitarová

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniela Mazúrová, kontakt: 0905 506 465, nehnuteľnosť s

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bitarová

210,000 €

Rodinný dom Bitarová

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom v rámci nového developerského projektu v obci Bitarová,

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bitarová

368,577 € 2949 €/m²

rkDOM | pozemok na predaj v Bitarovej

Reality Bitarová

Orná pôda | 1,268 m²

Predaj: Mierne svahovitý slnečný pozemok s krásnym výhľadom Ponúkame na predaj mierne svahovit

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

120 €/m2 120 €/m2

Rovinatý a slnečný stavebný pozemok v Bitarovej 1114m2

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,114.5 m²

PREHĽAD: Na predaj vám exkluzívne prinášame tento stavebný, rovinatý a mimoriadne tichý pozemok

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Bitarová

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

(A1) Moderné bývanie v Bitarovej - 4 izbový dom s garážou, terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Miesto, kde sa býva s ľahkosťou. Dom, ktorý ponúka pokoj, priestor a každodenný komfort – bez k

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bitarová

357,519 € 2860 €/m²

(A9) Moderný dom pre aktívnu rodinu - 4 izbový dom s garážou, Bitarová

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Dom, ktorý dáva priestor životu. Dom A9 ponúka priestranné a pohodlné bývanie, ideálne pre každ

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bitarová

337,295 € 2698 €/m²

(B11) Moderné bývanie v Bitarovej - 4 izbový dom s garážou, terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bitarová

362,903 € 2903 €/m²

(B10) Pokojné bývanie v Bitarovej - 4 izbový dom s terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Miesto, kde sa rodina cíti dobre. Dom B10 kombinuje funkčný dizajn, pohodlie a moderné technoló

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bitarová

327,139 € 2617 €/m²

Moderné bývanie v Bitarovej - domy s garážou, terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Obytný súbor Domy Bitarová bol koncepčne navrhnutý s ohľadom na vytvorenie bezpečného, pohodlné

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bitarová

Cena dohodou

REZERVOVANÉ (B2) Priestranný dom s pokojom a komfortom, len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Domov, kde každý deň začína s úsmevom. Dom B2 ponúka priestor, pokoj a moderný komfort pre celú

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bitarová

337,440 € 2700 €/m²

(B10) Moderná bývanie-novostavba 4 izb.rod.domu, 286 m2+terasa - Bitarová

Reality Bitarová

Rodinný dom | Nezadaná | 181 m²

Hľadáte nový domov, kde je kvalita stavby a moderné prvky na prvom mieste? Projekt výstavby sa

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bitarová

327,139 € 1807 €/m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky v obci Bitarová.

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | Bitarová | 1,448 m²

ŽilinaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinných

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Bitarová

Cena dohodou

Stavebný pozemok, Žilina Bitarová

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | 1,409 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v novej lokalite v obci Bitarová, vhodný na výstavbu rodinný

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

180,000 € 128 €/m²

Pripravujeme na predaj pozemok Bitarová o výmere 1500m2

Reality Bitarová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality pripravuje na predaj stavebný pozemok Žilna-Bitarová o výmere 1500m2. Nachádza sa pri

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

100 €/m2

A 01 - Moderná novostavba murovaného 4 izb. rod.domu s garážou, 426 m2 - Bitarová, Žilina

Reality Bitarová

Rodinný dom | Nezadaná | 192 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bitarová

357,519 € 1862 €/m²

REZERVOVANÉ - rodinný dom s veľkým pozemkom (732m2) v Bitarovej len 7 min. od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 172 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bitarová

167,000 € 1145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie