1520 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 160 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pokojnej lokalite obce Trenčianska Teplá, ide
163,000 € 1019 €/m²
Garáž | 20 m²
TUreality ponúka garáž v centre mesta Žilina. Veľkou výhodou je, že je situovaná v uzamykateľno
38,000 € 1900 €/m²
Rodinný dom | 270 m²
TUreality ponúka na predaj krásny 5i rodinný dom 12 min od Banskej Bystrice. Nehnuteľnosť je no
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 160 m²
TUreality ponúka na predaj krásny 4i rodinný dom 15 min od Banskej Bystrice. Nehnuteľnosť bola
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 120 m²
Skôr, než začnete čítať text inzerátu, pozrite si video: https://youtu.be/c7Sm_P1rQFg Turealit
259,999 € 2167 €/m²
Rekreačný pozemok | 802 m²
NOVINKA - mám v ponuke ďaľší REKREAČNÝ POZEMOK 703m2 + s podielom na prístupovej ceste 99m2. In
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 385 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom/rekreačnú chatu - výnosná nehnuteľnosť v srdci Liptova.
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 70 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 70 m2 v Topoľči
135,000 € 1929 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt v Novej Dubnici na Komenského sadoch s výmerou 57 M2 v
119,000 € 2088 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponuka na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 2 566 m² v obľúbenej rekreačnej
99,000 €
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v jednej z najvyhľad
239,999 € 4444 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,140 m²
Na predaj slnečný stavebný pozemok 1140 m2 – Veľké Dvorany Ponúkame na predaj krásny, slnečný
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²
Na predaj stavebné pozemky v obci Chrabrany – ideálne miesto pre váš vysnívaný dom Ponúkame na
Cena dohodou
2 izbový byt | 51.1 m²
Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe v meste Poprad. Byt je situ
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 1,255 m²
TUreality ponúka na predaj očarujúci rodinný dom v obci Pobedim. Realizujte si sen o bývaní v t
120,000 € 96 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok neďaleko centra mesta Vrbové. Výmera pozemku je veľ
119,600 €
1 izbový byt | 58 m²
TUreality vám ponúka na prenájom veľkometrážny 1-izbový byt v Martine, časť Jahodníky. Byt s vý
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 34 m²
TUreality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt o výmere 34 m² s balkónom a pivnicou, nachádz
125,000 € 3676 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Hľadáte pokojné bývanie v lone prírody s možnosťou dokončenia podľa vlastného vkusu? TUreality
199,900 € 1249 €/m²
4 izbový byt | 129 m²
TUreality ponúka na predaj na jednej z najvyhľadávanejších adries v meste Piešťany, výnimočný 4
399,999 € 3101 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 400 m²
Bývajte na najlepšej adrese v Žiline! TUreality exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný
159,000 € 398 €/m²
4 izbový byt | 89 m²
TUreality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj štýlový a veľkometrážny 4-izbový byt (89 m2), nachádzajúc
180,000 € 2022 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
TUreality exkluzívne ponúkajú – 3-IZBOVÝ BYT V LUKRATÍVNEJ ČASTI PODBREZÍN Ponúkame na predaj k
173,000 € 2370 €/m²
2 izbový byt | 100 m²
TUreality ponúka na dlhodobý prenájom nadštandardne priestranný a kompletne zariadený 2,5-izbov
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.