Exkluzívne - rovinatý pozemok na predaj

Reality Žitavce

Pozemok pre rodinné domy | 561 m²

SHARK REAL ponúka na predaj pozemok s výmerou 561 m2 v tichej časti obce Žitavce pri Vrábloch.

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 18.03.2025
Pozemky na predaj Žitavce

25,000 € 45 €/m²

Exkluzívne - Investičný rovinatý pozemok na predaj

Reality Žitavce

Pozemok pre rodinné domy | 2,247 m²

SHARK REAL ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 2247 m2 v tichej časti obce Žitavce, pri

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 20.03.2025
Pozemky na predaj Žitavce

98,000 € 44 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Žitavce, trojizbový a priestranný - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žitavce

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária HALO reality a Denisa Mičeková, kontakt: 0918 642 325, nehnuteľnosť s ID: N

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žitavce

170,000 € 1700 €/m²

Dom na predaj Žitavce, pozemok 1907 m2

Reality Žitavce

Rodinný dom | Žitavce | 100 m²

Hľadáte ihneď obývateľný rodinný dom alebo priestrannú víkendovú chalupu? Chcete dom bez nutnos

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žitavce

155,000 € 1550 €/m²

NOVOSTAVBA NA KĽÚČ - ŽITAVCE

Reality Žitavce

4 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre svoju rodinu bez kompromisov? Máme pre vás skvelú príležitosť! Pon

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Žitavce

204,000 € 2217 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok v obci Žitavce

Reality Žitavce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,275 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov bez zbytočných starostí? Ponúkame Vám na predaj veľk

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Žitavce

43,000 € 34 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj 4i holodom v obci Žitavce, 5km od Vrábeľ, pozemok 1975 m2

Reality Žitavce

Rodinný dom | Žitavce | 110 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj dom v obci Žitavce, ktorý prechádza kompletnou rekonšt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žitavce

185,000 € 1682 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj 4i holodom v obci Žitavce, 5km od Vrábeľ, pozemok 770 m2

Reality Žitavce

Rodinný dom | Žitavce | 110 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žitavce

159,000 € 1445 €/m²

Skladové priestory na prenájom - Žitavce, Nitra

Reality Žitavce

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory so zázemím a kanceláriou, ktoré sa nachádzajú v okr

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Priestory na prenájom Žitavce

3,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie