1520 inzerátov v ponuke
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením a projektom v obci Ovčiarsko o celkov
48,000 €
Polyfunkčný objekt | 1,384 m²
TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt vhodný na podnikanie aj bývanie, ktorý poskytuje
390,000 € 282 €/m²
Lúka, pasienok | 14,585 m²
TUreality ponúkajú na predaj dva pozemky vedené ako trvalý trávnatý porast nachádzajúci sa v ka
277,115 € 19 €/m²
2 izbový byt | 91 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 2,5 izbový byt v meste Stará Turá. Byt zaujme svojou veľ
99,000 € 1088 €/m²
Rodinný dom | 1,029 m²
???? TUreality ponúka na predaj osobitý 5-izbový rodinný dom neďaleko Trenčína, v obci Krivosúd
295,000 € 287 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok nedotknutej prírody v malebnej lokalite L
34,999 €
Garáž | 16 m²
TUreality ponúka na predaj garáž o výmere 16 m², ktorá predstavuje ideálne riešenie pre parkova
27,000 € 1688 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,253 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Dubodiel s výmerou 1 253 m². Pozemok má ideá
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TU Reality - Ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 32 486 m². Pozemok sa nachádza v zasta
Cena na vyžiadanie
Rekreačný pozemok | 0 m²
Predaj pozemku – Nízna Hutka Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 1 160 m² v malebnej
12,000 €
Priestor pre výrobu | 20 m²
TU Reality ponúka na prenájom bufet o výmere cca 20 m² na sídlisku KVP v Košiciach. Priestor je
600 €/mesiac 30 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 180 m²
Predaj moderného rodinného domu s bazénom a garážou Ponúkame na predaj nízkoenergetický 4-izbov
392,000 € 2178 €/m²
Rodinný dom | 153 m²
Na predaj: 5-izbový rodinný dom v pôvodnom stave – Dolné Vestenice (blízkosti Prievidze) Reali
122,000 € 797 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
NOVINKA 2 IZB. BYT - NÁJOM MIN. NA 1 ROK - OBHLIADKY OD 1.6.2026 _____________________________
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 1,168 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Hubová – ideálne bývanie pre rodinu,
230,000 € 197 €/m²
Rodinný dom | 112 m²
Priestranný bungalov | 112 m² | ideálny pre rodinu ____________________________________________
159,990 € 1428 €/m²
3 izbový byt | 88 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s úžitkovou plocho
219,000 € 2489 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v absolútnom centre mesta na ulici
199,000 € 3685 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,250 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Bojná s rozlohou 1250m2. Pozemok je rovinatý, oploten
68,000 € 54 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
TU Reality ponúka na predaj tento plne vybavený a čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt. Stači
165,000 € 2895 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
Hľadáte bývanie bez starostí, kde stačí prísť a bývať? Tento vkusne zrekonštruovaný 2-izbový by
112,990 € 2018 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
TUreality ponúka POSLEDNÉ 2 KVALITNÉ 4-IZBOVÉ NOVOSTAVBY V ŠTANDARDE – 185 000 € Ponúkame na p
185,000 € 1850 €/m²
Rekreačný pozemok | 412 m²
TUreality ponúka na predaj veľký rekreačný pozemok (až 4012 m2), nachádzajúci sa v extraviláne
39,990 € 97 €/m²
Rodinný dom | 540 m²
Máme pre Vás rodinnýn dom v obci Brvnište, v obci ukrytej v malebnej Papradnianskej doline na ú
260,000 € 481 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.