1520 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 293 m²
Trojpodlažný rodinný dom v hrubej stavbe s úžitkovou plochou 293 m² na predaj v mestskej časti
205,000 € 700 €/m²
2 izbový byt | 59 m²
???? Byt, ktorý Vás prekvapí priestorom aj atmosférou. Spoločnosť tureality.sk� ponúka v exkl
79,000 € 1339 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
TUreality ponúkajú na prenájom vkusne zrekonštruovanú 2 garsonku s úžitkovou plochou 50 m2. K b
850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj útulný 2-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbenej časti Bratisla
309,999 € 5741 €/m²
Rodinný dom | 123 m²
Domy meststká časť Andice – novostavby bez starostí s garanciou kvality 4 mesiace pred dokonče
305,000 € 2480 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 405 m²
TUreality ponúka na predaj dvojpodlažný penzión s premyslenou architektúrou a funkčným dispozič
599,600 € 1480 €/m²
Rodinný dom | 405 m²
TUreality ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s premyslenou architektúrou a funkčným disp
599,600 € 1480 €/m²
Garáž | 16 m²
• Hľadáte bezpečné miesto pre svoje auto alebo motorku, prípadne skladový priestor? Ponúkam na
35,999 € 2250 €/m²
Orná pôda | 0 m²
TUreality ponúkajú na predaj jedinečný pozemok situovaný v katastrálnom území Uhorská Ves, v b
65,340 €
Orná pôda | 1,201 m²
TUreality ponúkajú na predaj lukratívny spoluvlastnícky podiel na pozemkoch – Uhorská Ves nachá
48,000 € 40 €/m²
Rekreačný pozemok | 4,662 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Drietoma, v pokojnej časti Brusné. Pozem
39,900 € 9 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok, ktorý vás očarí svojou polohou aj jedin
85,000 € 106 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej
365,000 € 6404 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
TUreality súrne hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt, ale v tehlovom dome v širšom centre
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,049 m²
Exkluzívne iba v TUreality na predaj prémiový pozemok o rozlohe 3049m2 v jednej z najkrajších č
Cena dohodou
2 izbový byt | 56 m²
TU reality ponúka na predaj 2-izbový byt na obľúbenom sídlisku Sever o výmere 56 m². Byt sa nac
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,512 m²
ZNÍŽENÁ CENA # TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Záhradné, len
45,000 € 30 €/m²
Rodinný dom | 27 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj mobilný dom v záhradkárskej oblasti neďaleko Nitry s poze
79,500 € 2944 €/m²
5 a viac izbový byt | 139 m²
TUreality ponúkajú: Predaj: 5-izbový mezonetový byt v centre Bratislavy – Staré Mesto, Tobrucká
549,990 € 3957 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Hľadáš byt v kompletne vybavenej lokalite, kde máš všetko poruke a pritom kľud na bývanie? Tent
154,990 € 2279 €/m²
2 izbový byt | 49 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový by t o rozlohe 39m2 plus veľký balkón o rozlohe 10m2. Byt s
240,000 € 4898 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľ
232,999 € 3641 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 702 m²
Na predaj stavebný pozemok: 702 m² 96000,-, Pozemok je možné kúpiť samostatne alebo spolu s v
96,000 € 137 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave. Byt sa nachádza na 4.poschodí bytovéh
170,000 € 2931 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.