Rodinný dom | 140 m²
Ponúkame Vám na predaj cca 19á rovinatý, slnečný a udržiavaný pozemok vhodný na stavbu RD so st
55,800 € 399 €/m²
Rodinný dom | Veľká Maňa | 200 m²
Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 5 izbový rod
103,000 € 515 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Veľká Maňa | 730 m²
F439-14-MAT3 Na predaj stavebný pozemok v obci Veľká Maňa, okres Nové Zámky. ROZLOHA: • rozl
44,000 € 60 €/m²
Rodinný dom | Veľká Maňa | 150 m²
F445-12-MAT Na predaj rodinný dom v obci Veľká Maňa, okres Nové Zámky. ROZLOHA: • rozloha p
105,000 € 700 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,400 m²
Ponúkame na predaj priestranný a slnečný pozemok o výmere 2 400 m² (24 árov), nachádzajúci sa v
60,800 € 25 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Jana Sláviková, kontakt: 0908 798 364, nehnuteľnosť s I
79,990 € 667 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Maňa | 2,384 m²
RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Malá Maňa. Nachádza
63,000 € 26 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 120 m²
4real.sk s.r.o. člen NARKS (Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska) ponúka EXKLUZÍV
59,900 € 499 €/m²
Rodinný dom | Legionárska | 82 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom s dvoma pivnicami a
69,500 € 848 €/m²
Vinica, chmelnica | Maňa | 2,500 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 upravené pozemky v obci Veľká Maňa. Celková výmera pozemkov je 2500
23,500 € 9 €/m²
Vinica, chmelnica | Veľká Maňa | 1,329 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 1329 m2 v obci Veľká Maňa. Pozemok sa nachádza na vini
7,990 € 6 €/m²
Rodinný dom | 147 m²
Na Predaj: Priestranný 5-izbový Rodinný Dom – Typ KOCKA s Rekonštruovanou Strechou, Veľká Maňa
105,000 € 714 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj murovanú chatku - viničný domček vo vyhľadávanej vinohradníckej oblasti,
33,000 € 275 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.