1520 inzerátov v ponuke
1 izbový byt | 25 m²
TUreality ponúkajú na prenájom samostatnú izbu v 3 izbovom byte 90 m2 , s 2 spálňami veľkým sp
400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 125 m²
TU reality ponúka na predaj priestrannú, víkendovú 5-izbovú chalupu na okraji obce Dedinka. Dom
73,500 € 588 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 859 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú chalupu v obci Stará Myjava,ktorá je ideálna na chalupárčenie
165,000 € 192 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,340 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Dubodiel s celkovou výmerou 2 340 m². Pozemo
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 638 m²
EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkame na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 638 m2, len pár
75 €/m2 75 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 637 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj krásny slnečný pozemok o rozlohe 637 m² v pokojnej obci L
75 €/m2 75 €/m2
Rekreačný pozemok | 0 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný pozemok o výmere 5 158 m² nachádzajúci sa v katastri obc
66,999 €
Rodinný dom | 1,437 m²
Skopírujte si link na video: https://youtu.be/GNaGsETPkrk _____________________________________
170,000 € 118 €/m²
Garsónka | 25 m²
TUreality ponúkajú príjemnú zrekonštruovanú 25 m2 garsónku s priestrannou loggiou otočenou do t
630 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 730 m²
TUreality ponúkajú zaujímavý 730 m2 veľký pozemok s krásnou šírkou 22 m vo vyhľadávanej obci Ve
106,900 € 146 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,499 m²
TUreality ponúkajú veľký 1499 m2 pozemok s krásnou šírkou 22 m vo vyhľadávanej obci Veľká Paka.
220,400 € 147 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 163 m²
TUreality ponúka na prenájom kancelársky priestor, ktorý sa nachádza na Bratislavskej 15/51 v
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | 46 m²
VÁŠ ZÁKLADNÝ TÁBOR PRE ŽIVOT AJ DOBRODRUŽSTVO: 2-izbový apartmán len 5 minút od Popradu vo Veľk
550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 3,175 m²
NA PREDAJ | Výnimočná chata/ dom s atmosférou prírody v Laskomeri pri Banskej Bystrici 3175 m2
240,000 € 76 €/m²
Rodinný dom | 1,296 m²
Tureality ponúka na predaj RD v Dubnici nad Váhom vo veľmi žiadanej lokalite na Palárikovej uli
Cena na vyžiadanie
Rekreačný pozemok | 1,659 m²
TUreality ponúka na predaj krásny a slnečný rekreačný pozemok nachádzajúci sa v extraviláne ob
29,990 € 18 €/m²
3 izbový byt | 75.5 m²
Skopírujte si link na video: https://youtu.be/tTXLNVPpKgE _____________________________________
Cena dohodou
Obchodné priestory | 100 m²
TUreality predáva obchodný priestor na fakt dobrom fleku v Poprade. Máš tu vlastné kúrenie, rek
235,000 € 2350 €/m²
3 izbový byt | 57 m²
TUreality ponúka na predaj nový 3-izbový byt v kvalitnej novostavbe, situovaný v atraktívnej lo
359,999 € 6316 €/m²
2 izbový byt | 45 m²
TATRANSKÝ SMARTHOME S 2 BALKÓNMI: ŽIVOT A INVESTÍCIA NA TEŽ! Hľadáte nehnuteľnosť, kde sa horsk
189,000 € 4200 €/m²
Rodinný dom | 490 m²
TUreality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Tajov, v tesnej blízkosti Banskej Bystrice. D
340,550 € 695 €/m²
3 izbový byt | 94 m²
TUreality ponúka na predaj štýlový a priestranný 3-izbový byt v obci Dubodiel o výmere 69,47 m²
173,200 € 1843 €/m²
1 izbový byt | 28 m²
TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe ZELENÉ VČINCE. Byt o výmere 28m2 sa nachád
163,000 € 5821 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt situovaný v obľúbenej časti Bratislavy – Ružino
252,999 € 4685 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.