1520 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 89 m²
TUreality ponúka na predaj 4-izbový, nepodpivničený rodinný dom s bazénom v prijemnej lokalite
285,000 € 3202 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej a malebne
99,000 € 550 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
TUreality ponúka: Priestranný 3-izbový byt (78 m2) s balkónom a veľkým potenciálom v Nitre LOKA
167,000 € 2141 €/m²
2 izbový byt | 65 m²
TUreality ponúka na predaj štýlový a priestranný 2-izbový byt o výmere 65 m², situovaný na príz
154,999 € 2385 €/m²
2 izbový byt | 64 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný a príjemný 2-izbový byt vo v
144,999 € 2266 €/m²
Rodinný dom | 1,795 m²
TUreality ponúkajú na predaj priestranný trojpodlažný rekreačný objekt nachádzajúci sa v jednej
299,000 € 167 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
TUreality ponúka na prenájom veľký a slnečný 2-izbový byt (60 m2), nachádzajúci sa na ulici Osl
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 36 m²
TU reality ponúka 1-izbový byt | 36 m² | 163 999 € | Košice – Sever Hľadáš štartovací byt alebo
163,999 € 4556 €/m²
Rodinný dom | 479 m²
Predstavte si bývanie, kde každý deň začína výhľadom na prírodu a končí pokojom mimo ruchu mest
320,000 € 668 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
RÁNA S VÝHĽADOM NA TATRY: Váš nový domov, kde má každý svoj priestor Priznajme si to – nájsť 3-
152,000 € 2111 €/m²
2 izbový byt | 61 m²
TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt – IDEÁLNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ aj štartovacie bývan
149,000 € 2443 €/m²
Rodinný dom | 541 m²
NOVINKA - VÝNIMOČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM V SRDCI LIPTOVA - UŽ ČOSKORO LEN V M
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 79 m²
TUREALITY exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt v TOP lokalite v Trenčíne. Video: https://y
205,000 € 2595 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Skôr, ako začnete čítať text inzerátu, pozrite si video: https://youtu.be/tJCQ9rrAQ7s TUreality
129,999 € 3250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 536 m²
Slnečný stavebný pozemok vo Veľkom Orvišti čaká na svoj nový príbeh vo výmere 536m2. Hľadáte id
85,990 € 160 €/m²
Rodinný dom | 790 m²
TUreality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej a bezpečnej lokalite me
Cena dohodou
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a štýlovo zrekonštruovaný 3-izbový byt v jednej z najobľ
128,990 € 1897 €/m²
Garsónka | 28 m²
ŠTARTOVACIA GARSÓNKA S VEĽKÝM POTENCIÁLOM, POVAŽSKÁ BYSTRICA Tu reality ponúka na predaj pries
69,990 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 154 m²
TUreality ponúka na predaj samostatne stojacu novostavbu rodinného domu v štádiu holodom. Nehnu
289,999 € 1883 €/m²
Garáž | 15 m²
Tureality ponuka na predaj garáž o výmere 15 m² s pevnou kovovou bránou. Garáž je suchá, bezpeč
37,999 € 2533 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Trojizbák, ktorý čaká na tvoju víziu. Košice – Ťahanovce | 80 m² | pôvodný stav | 194 999 € H
194,999 € 2437 €/m²
Reštaurácia | 2,490 m²
TUreality predáva reštauráciu pri Poprade, ktorá už zarába – a čaká na niekoho, kto to posunie
490,999 € 197 €/m²
3 izbový byt | 90 m²
TUreality predáva fakt zaujímavý byt v dome… a toto nie je žiadna paneláková klasika. Samostat
149,999 € 1667 €/m²
Rodinný dom | 367 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom rozdelený na 3 samostatné bytové jednotky so
295,000 € 804 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.