1520 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 100 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Urmince s pozemkom o rozlohe 1400m2. Dom pozostá
136,000 € 1360 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,453 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu až dvoch rodinných domov v obci Dolná Tiž
179,900 € 124 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 605 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Dolná Tižina. Pozem
89,900 € 149 €/m²
2 izbový byt | 47 m²
TUreality ponúkajú 1,5 izbový byt s úžitkovou plochou bytu 42,5 m2 . K bytu patrí príjemná hlb
209,980 € 4468 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom po rekonštrukcii s veľkým pozemkom Predstavte si pokojn
219,990 € 1833 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Byty na Rastislavovej ulici v meste Púchov sa na trhu dlho neohrejú. Dôvod je jednoduchý – ide
138,000 € 2760 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 709 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 709 m² v obci Jasenica, približne 10 km od mesta Považská B
50,500 € 71 €/m²
Rodinný dom | 78 m²
TUreality Vám ponúka na predaj kompletne zariadenú poschodovú rekreačnú chatu, chalupu s úžitko
74,900 € 960 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Te
239,999 € 3636 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,055 m²
Bývanie s najkrajším výhľadom na Košice: Pozemok s nekonečným potenciálom na Podhradovej. TUrea
272,000 € 258 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný dvoj izbový byt v tehlovom bytovom dome, ktorý vznikol r
94,990 € 1532 €/m²
1 izbový byt | 36.26 m²
Tureality ponúka na predaj moderný, svetlý a funkčne riešený byt, ktorý je ideálnym štartovacím
199,999 € 5516 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Predaj. 6ks stavebných pozemkov vo Hviezdoslavove od 591m2,635m2,750m2,808m2,845m2
125,000 €
3 izbový byt | 64 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v srdci Ružinova na Trenčianskej ulici. Tento
Cena dohodou
Rodinný dom | 441 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej rekreačnej obci
246,000 € 558 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 550 m²
Na predaj: stavebný pozemok v obci Švábovce (okres Poprad) Ponúkame na predaj rovinatý pozemok
95,000 € 173 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 3 izbový novozrekonštruovaný byt vo vyhľadáva
239,580 € 3282 €/m²
Rodinný dom | 1,000 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v Dubnici nad Váhom, v pokojnej a vyhľadávanej časti Pre
Cena na vyžiadanie
Garáž | 16 m²
TUreality ponúka na predaj radovú garáž na Popradskej ulici v Košiciach - Terasa. Je suchá, udr
33,000 € 2063 €/m²
Záhrada | 322 m²
TUreality ponúka na predaj slnečnú záhradu v záhradkárskej osade vo Svite o výmere 322 m² + pod
31,500 € 98 €/m²
Priestor pre výrobu | 1,000 m²
TUreality ponúka na prenájom priemyselnú, skladovú halu v TOP lokalite Žilina-Závodie. Je o vým
Cena dohodou
2 izbový byt | 48 m²
TU reality ponúka na predaj: 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Benadova ulica Ponúkam
183,000 € 3813 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,611 m²
TUreality ponúka na predaj nadštandardne veľkú, rovinatú parcelu o výmere 1611 m², situovanú v
183,990 € 114 €/m²
Rodinný dom | 1,086 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v pôvodnom stave, ideálny na rekonš
174,980 € 161 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.