1520 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v tehlovej bytovke na sídlisku Vargové pole.Ponúkame na
72,999 € 1352 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Hľadáte bývanie bez nutnosti ďalších investícií, v pokojnej lokalite a zároveň s výbornou dostu
130,990 € 1985 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
TUreality ponúkajú kompletne zrekonštruovaný byt s úžitkovou plochou 29 m2. Nachádza sa v príje
177,999 € 6138 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 843 m²
Skôr, ako začnete čítať text inzerátu, pozrite si k tomu video: https://youtu.be/C2A0tYdUK4o TU
79,900 € 95 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
TUreality ponúka na predaj nádherný, kompletne prerobený, 3-izbový byt (60 m2), nachádzajúci sa
142,900 € 2382 €/m²
Rodinný dom | 245 m²
TUreality ponúka rodinný dom v tichej časti Trebišov-Sever Dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom
203,999 € 833 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
Ponúkame na prenájom príjemne presvetlený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Ludvík
560 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 15.8 m²
TUreality ponúka na prenájom kancelária/administratívny priestor vo Farskej uličke, centrum mes
12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | 21.74 m²
12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Garsónka | 27 m²
TUreality ponúka na predaj garsónku v pôvodnom stave, ideálnu na rekonštrukciu podľa vlastných
75,000 € 2778 €/m²
2 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a svetlom zaliaty 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej
148,990 € 2191 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
TUreality ponúka na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa na na
175,000 € 2397 €/m²
Rodinný dom | 981 m²
TUreality Vám ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom so samostatnou garážou na poze
95,000 € 97 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
TUreality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na sídlisku Železníky. Byt sa nach
189,099 € 2955 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
K dispozícii video obhliadka a 3D obhliadka. TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kom
299,000 € 4096 €/m²
4 izbový byt | 73 m²
299,000 € 4096 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 600 m²
TUreality ponúka na predaj vidiecky dom na Starej Myjave s pozemkom o výmere 600 m² Ponúkame na
129,990 € 217 €/m²
3 izbový byt | 85 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lo
Cena dohodou
Záhrada | 312 m²
TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ jedinečnú záhradku situovanú v pokojnej lokalite v Poprade, ideálnu
48,000 € 154 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
TU reality ponúka na predaj kompletne a luxusne zrekonstruovany 3 izb. byt na sídlisku Nad jaze
189,999 € 2923 €/m²
Lúka, pasienok | 0 m²
TUreality ponúkajú na predaj trávnatý porast v rekreačnej časti Ondrašová o výmere 433m2.Pozemo
25,000 €
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na prenájom štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokal
620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 77 m²
INVESTIČNÝ STROJ V ŠTÝLOVOM BALENÍ: TENTO APARTMÁN SI ZAMILUJETE VY AJ VÁŠ ÚČET! ???? Hľadáte n
279,000 € 3623 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 605 m²
Realitná kancelária TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v mal
89,900 € 149 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.