1520 inzerátov v ponuke
Pozemok pre bytovú výstavbu | 429 m²
Tichá lokalita | rovinatý pozemok | pár minút od Piešťan ______________________________________
70,000 € 163 €/m²
2 izbový byt | 51.07 m²
TUreality ponúka na predaj nádherný, moderne a na mieru zariadený 2-izbový byt s balkónom, situ
262,000 € 5130 €/m²
Rodinný dom | 854 m²
TUreality ponúkajú na predaj dvojgeneračný rodinný dom v pôvodnom stave, situovaný v obľúbenej
225,000 € 263 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 150 m²
TUreality vám ponúka rekreačnú chatu s vlastným pozemkom v obci Bystrička, neďaleko mesta Marti
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 42 m²
Tureality ponúka na predaj 1,5-izbový byt pražského typu na sídlisku Furča v Košiciach. Byt má
169,990 € 4047 €/m²
2 izbový byt | 66 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v rok
227,000 € 3439 €/m²
Rodinný dom | 1,500 m²
TU Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Zákopčie. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou
164,000 € 109 €/m²
Rekreačný pozemok | 345 m²
Tureality ponúka na predaj krásnu, staranú záhradku na sídlisku SNP v záhradkárskej oblasti. Na
25,000 € 72 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,272 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačný stavebný pozemok v malebnej chatovej oblasti Horná Marikov
55,000 € 43 €/m²
3 izbový byt | 52 m²
Tureality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt na Terase v Košiciach. Byt má výmeru 52 m² a pr
205,099 € 3944 €/m²
3 izbový byt | 52 m²
Tureality ponuka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na sídlisku Terasa s výmerou 5
208,999 € 4019 €/m²
2 izbový byt | 59 m²
TU reality ponúka na predaj 2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 59 m², plus pivnic
229,999 € 3898 €/m²
Záhrada | 0 m²
TU reality ponuka na predaj rovinatý pozemok využívaný ako záhrada so záhradnou chatkou. Nachád
76,000 €
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na prenájom moderný 2+KK byt v novostavbe v projekte Thurzové sady v Bytči, na
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garsónka | 32 m²
TU Reality ponúka na predaj garzónku v centre Turzovky o výmere 32 m². Byt sa nachádza v pôvod
49,900 € 1559 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na sídlisku juh. Ponúkame na predaj priestranný 3-izbov
114,999 € 1667 €/m²
Rekreačný pozemok | 7,542 m²
TU reality ponúka na predaj lukratívny pozemok v tichej chatovej oblasti obce Drietoma. Nehnut
31,000 € 4 €/m²
2 izbový byt | 45.4 m²
TU reality ponúka na predaj útulný a funkčne riešený 2-izbový byt** vo vyhľadávanej lokalite v
148,000 € 3260 €/m²
1 izbový byt | 39 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný, južne orientovaný 1-izbový byt o výmere 39m2 v centre
85,000 € 2179 €/m²
Rodinný dom | 790 m²
Predtým ako si pozriete fotografie - je tu video: https://www.youtube.com/watch?v=JcsgkywK6HQ
269,990 € 342 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 2 840 m², situovaný v intr
249,920 €
2 izbový byt | 60 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na prenájom tento nádherný 2i byt, ktorý sa nachádza v priamom
750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 134.4 m²
TUreality ponúka predaj bytu v centre Banskej Bystrice o výmere 134,4m2 – Vaša šanca na pokojn
225,000 € 1674 €/m²
Garsónka | 62 m²
Tureality hľadá BYT V BANSKEJ BYSTRICI pre seriózneho klienta. Pre konkrétneho, prevereného kli
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.