Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | 3 izb.byty s vlastným parkovaním,priestranou záhradou

Reality Lehnice

Rodinný dom | 72 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3-izbový byt so záhradkou v obci Lehnice (lokalita Kolónia- k

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lehnice

184,990 € 2569 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Nová plechová garáž, elektrické ovládanie, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Garáž | Rumančeková | 15 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj novú plechovú garáž vo Hviezdoslavove, (lokalita Rumančeková u

Publikované: 25.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Hviezdoslavov

18,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3-izbový byt, s vlastným parkovaním+ balkón

Reality Lehnice

Rodinný dom | 72 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v obci Lehnice (lokalita Kolónia- k d

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lehnice

169,990 € 2361 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Predaj areálu s potenciálom, Vajnorská - Rožňavská, BA, 37.729 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Zmiešaná zóna | 37,729 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj investične atraktívny pozemok v areáli bývalých Telekomunikác

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový byt v projekte Nová Hviezdoslavova

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 83.17 m²

Bosen Group Vám prináša výnimočné bývanie v projekte Nová Hviezdoslavova – tam, kde sa mestský

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

249,000 € 2994 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj výnimočný 5+1 izbový zariadený rodinný dom

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Veľké Dvorníky | 165 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, štýlovo zariadený 5+1 izbový dom vo Veľkýc

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

296,900 € 1799 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom na rekonštrukciu so stavebný pozemok v Mierove

Reality Mierovo

Rodinný dom | Mierovo 47 | 100 m²

Bosen Group Vám ponúka rovinatý pozemok 727 m² so starším rodinným domom vhodným na prerobenie

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mierovo

140,000 € 1400 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom obchodný priestor na pešej zóne DS, 79 m2

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Kukučínova | 78.74 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom dvojpodlažný obchodný / administratívny priestor situovaný n

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

785 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom: Štýlový rodinný dom v tichej časti DS

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Lászlóa Mécsa | 96 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový rodinný dom s príjemnou atmosférou v tichej časti me

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Streda

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Ideálny pozemok s projektom na 3 izbový dom, Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 526 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj pozemok v intraviláne s projektom na 3 izbový bungalov. Tento

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kalinkovo

150,000 € 285 €/m²

člen NARKS

BOSEN| Novostavba 4 izbového RD súčasťou radovej výstavby, Rohožník

Reality Malacky

Rodinný dom | 80.43 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Rohožník, na Záhorí, v tesnej

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

259,000 € 3220 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Exkluzívny 5-izbový byt s wellness zázemím, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 165 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný 5-izbový byt s rozlohou 165m², situovaný v

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Exkluzívny drevodom za cenu bytu s modernou architektúrou v Bratislava - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Kovácsova | 61 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj krásny 4 izbový rodinný dom ktorý sa nachá

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

275,000 € 4508 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 5 izbový nadštandarný byt, Moyzesova - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj nadštandardný 5-izbový byt v secesnom dome na Moyzesovej ulici

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 6387 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN I 5-izbový rodinný dom na Royovej ulici, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Royova | 112 m²

Realitná kancelária Bosen Group vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 5-izbový rodinný

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: BOSEN | Priestranný 2kk byt v novostavbe Jarabinky - Ružinov, 71 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 71.06 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, kompletne zariadený 2-izb

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,800 € 4219 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Obchodný priestor v New Living Center, 135 m2, Rožňavská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Rožňavská | 135 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v centre moderného bývania New Living Cent

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

člen NARKS

REZERVOVANÉ: BOSEN | 2kk byt v novostavbe PREMIERE, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 59.88 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2kk apartmán s pri

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,990 € 4676 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Slnečná záhrada s chatou na brehu Dunaja v Bratislave - Devín, 1139m2

Reality Bratislava-Devín

Rekreačný pozemok | Devínska cesta | 1,139 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výborne situovanú záhradu na brehu Dunaja v Bratislave - Devín

Publikované: 20.01.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

198,000 € 174 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Investičná príležitosť – tropické vily - Koh Samui, Thajsko

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú investičnú príležitosť v ekluzívnom projekte Lotus Villas, na

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

245,000 € 2042 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Pozemok na predaj 612 m2, Zálesie

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Zálesie | 612 m²

Bosen Group Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Zálesie. POZEMOK: R

Publikované: 01.12.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

140,000 € 229 €/m²

člen NARKS

BOSEN | A01 | Nízkoenergetický 3 izbový apartmán, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 80.25 m2

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Ondrašovská | 65.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 3 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 3528 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - BOSEN | 4 izb. rodinný dom so záhradou, možnosť 5 izieb, Dunajská Lužná, 151 m2

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Višňová | 151.08 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe, nachádzajúci sa v obľ

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

299,990 € 1986 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Mestské bývanie s priestorom a svetlom – 3 izb. byt, Polárna, Ružinov, 83m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Polárna | 82.94 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s l

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 3846 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka