Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad

Ružinovská 42 82103 Bratislava
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

25 inzerátov v ponuke

BOSEN |4 izbový byt so záhradou o rozlohe 143m2 a parkovaním

Reality Spišské Bystré

4 izbový byt | 101 m²

BOSEN GROUP Poprad Vám prináša do ponuky priestranný 4-izbový byt so záhradou a parkovacím stát

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišské Bystré

229,000 € 2267 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom 1. Izbového moderného bytu, Starý Juh

Reality Poprad

1 izbový byt | Pavlovova | 40 m²

Bosen Group Poprad ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený, komfortný a slnečný 1-izbov

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Poprad

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Nový 4- izbový byt so záhradou (119 m2) blízko lesa

Reality Spišské Bystré

4 izbový byt | 113.26 m²

Bosen Group Poprad Vám prináša do ponuky priestranný 4-izbový byt s vlastným parkovaním a súkro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišské Bystré

239,000 € 2110 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Historický dom s obchodným potenciálom v Kežmarku

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Hradné námestie | 312 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj unikátny objekt v centre Kežmarku, ktorý spája čaro

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

364,000 € 1167 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový byt v projekte Nová Hviezdoslavova

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 83.17 m²

Bosen Group Vám prináša výnimočné bývanie v projekte Nová Hviezdoslavova – tam, kde sa mestský

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

249,000 € 2994 €/m²

člen NARKS

BOSEN | BROKOFFOVA Residence

Reality Poprad

Rodinný dom | Brokoffova | 195 m²

Bosen Group Vám prináša výnimočný projekt moderného a nadčasového bývania s výhľadom, ktorý ne

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poprad

339,999 € 1744 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Nadštandardný dvojgeneračný rodinný dom pod Tatrami

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Golfová | 312 m²

Bosen group Poprad Vám ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom situovaný v obľúbenej tatrans

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

699,900 € 2243 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Ideálny domov pre modernú rodinu s malou záhradkou

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Športová | 131.5 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre vašu rodinu, ktoré skĺbi moderný dizajn, praktické riešenia a bezpe

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

289,999 € 2205 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2-izbový apartmán s terasou v rezidencii, Mengusovce

Reality Mengusovce

2 izbový byt | 47 m²

Bosen Group Poprad Vám exkluzívne ponúka na predaj nový, kompletne zariadený 2-izbový apartmán

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Mengusovce

214,999 € 4574 €/m²

člen NARKS

BOSEN |Prenájom 2-izbového bytu v Poprade

Reality Poprad

2 izbový byt | Rastislavova | 49 m²

BOSEN GROUP Poprad Vám ponúka na prenájom útulný 2-izbový byt s balkónom nachádzajúci sa v obľú

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN |Podnikateľský priestor / byt v širšom centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 74 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka na predaj 3 izbový byt , ktorý je aktuálne využívaný ako kancelár

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,999 € 2432 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Trojizbový bezbariérový byt v širšom centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 74 m²

Bosen Group Poprad Vám na predaj ponúka lukratívny bezbariérový 3-izbový byt v širšom centre Po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,999 € 2432 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Dve nehnuteľnosti, jedna šanca – bývajte a zarábajte

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Skalnatá | 510 m²

Dvojnásobná hodnota, jedinečná príležitosť. Bosen Group vám exkluzívne prináša na predaj výnimo

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

479,000 € 939 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Moderný, zariadený rodinný dom vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Golfová | 304 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu priestranného rodinného domu vo vyhľadáv

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

399,999 € 1316 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Príjemný, podkrovný 2 izb. byt vo Svite - Rezervované

Reality Svit

2 izbový byt | Nová | 61 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka na predaj 2-izbový podkrovný byt v meste Svit. Príjemná atmosfér

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Svit

141,999 € 2328 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj slnečný 3-izbový byt s loggiou v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 75 m²

Bosen Group Poprad Vám prináša do ponuky slnečný 3-izbový byt. Veľkým benefitom tejto nehnuteľn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,999 € 2333 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový byt v projekte Nová Hviezdoslavova

Reality Poprad

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 65.53 m²

Bosen Group Poprad Vám prináša výnimočné bývanie v projekte Nová Hviezdoslavova, ktoré spája mo

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

209,000 € 3189 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný a štýlový rodinný dom v obci Batizovce

Reality Batizovce

Rodinný dom | Tatranská | 198.69 m²

Bosen Group Poprad Vám prináša do ponuky moderný rodinný dom, ktorý si zamilujete na prvý pohľa

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Batizovce

549,999 € 2768 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Office Space for Rent, Kežmarok

Reality Kežmarok

Administratívny objekt | Priekopa | 147 m²

Bosen Group Poprad offers for rent attractive and representative office premises located on the

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Kežmarok

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN Luxusný rodinný dom s výhľadom na Tatry, Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Lipová | 336 m²

BOSEN GROUP Vám do ponuky prináša dom alebo rovno domov, ktorý vám poskytne viac než len bývan

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

740,000 € 2202 €/m²

člen NARKS

BOSEN |Na prenájom zariadený, 2 izbový byt na sídlisku západ

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. Augusta | 50.5 m²

Bosen group Poprad ponúka na prenájom príjemný, kompletne zariadený byt na sídlisku Západ v Pop

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný rodinný dom v malebnej obci Vlková

Reality Vlková

Rodinný dom | Vlková | 168.85 m²

Bosen group Poprad do ponuky prinášame atraktívnu novostavbu rodinného domu v podtatranskej obc

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vlková

379,999 € 2251 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Lukratívny, priestranný byt v Spišskej Sobote

Reality Poprad

3 izbový byt | Pod Bránou | 120 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka výnimočný podkrovný byt s veľmi veľkorysou rozlohou 130 m² v hist

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

287,000 € 2392 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Útulný dizajnový rodinný dom v srdci Vysokých Tatier – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Športová | 131.5 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový moderný, dizajnový a zároveň praktický domov pod Tatr

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

289,999 € 2205 €/m²

člen NARKS