Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

16 inzerátov v ponuke

BOSEN | Prízemný rodinný dom s obytným podkrovím, Tornaľa, 604m2.

Reality Tornaľa

Rodinný dom | Mlynská | 220 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec vám Exkluzívne ponúka na predaj prízemnú novostavbu s obytným

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

190,000 € 864 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom s vidieckym nádychom v obci Číž, 1009m2

Reality Číž

Rodinný dom | 115 m²

Realitná kancelária Bosen Group Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Číž

131,200 € 1141 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Pozemok na výstavbu rodinného domu, Ratka, 911m2

Reality Ratka

Pozemok pre rodinné domy | 911 m²

Predstavte si bývanie, kde sa namiesto ruchu mesta ráno prebúdzate v tichu, v krásnej lokalite

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Ratka

33,000 € 36 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4izbový byt s loggiou v meste Fiľakovo, 82m2.

Reality Fiľakovo

4 izbový byt | 84 m²

NAJVÝHODNEJŠÍ 4 IZBOVÝ BYT V OKRESE! Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj pri

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

62,000 € 738 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderne zariadený, zrekonštruovaný 3 izbový byt, 76m2

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 76 m²

✨ZNÍŽENÁ CENA ✨ Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj veľmi pekne

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

109,900 € 1446 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Vinica v známej vinohradníckej oblasti Tokaj, 191 463m2

Reality Slovenské Nové Mesto

Vinica, chmelnica | 191,463 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť v jedno

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Slovenské Nové Mesto

920,000 € 5 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Znížená cena, Rodinný dom Biskupice.

Reality Biskupice

Rodinný dom | 180 m²

ZNÍŽENÁ CENA DOMU Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový ro

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Biskupice

92,000 € 581 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Viacúčelový stavebný pozemok blízko centra, Fiľakovo, 1330m2

Reality Fiľakovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | Šávoľská cesta | 1,330 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj, CENOVO NAJVÝHODNEJŠÍ STAVEB

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Fiľakovo

19.5 € 0 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový byt s loggiou v centre Fiľakova, 65m2

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Biskupická | 65 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s loggio

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

61,900 € 952 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný 3 izbový byt s 2x balkónom, 82m2

Reality Lučenec

3 izbový byt | ulica Mieru | 82 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt s dvomi balkónmi ,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

122,000 € 1488 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový, rodinný dom s garážou.

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | 80 m²

ZNÍŽENÁ CENA CENA! Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj starší, 2izbový rodin

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

62,000 € 775 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Pozemok na výstavbu rodinného domu, Močiar, 1053m2

Reality Rimavská Sobota

Pozemok pre rodinné domy | 1,053 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok vhodný pre v

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Rimavská Sobota

45,100 €/m2 45100 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Rekreačná chalupa, penzión s bazénom, Ľuboreč

Reality Ľuboreč

Hotel, penzión, ubytovňa | 550 m²

ZNÍŽENÁ CENA. Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnej cha

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Ľuboreč

550,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | NOVÁ CENA, Novostavba pri termálnom kúpalisku, Rapovce.

Reality Rapovce

Rodinný dom | 79 m²

Nová zvýhodnená cena! Realitná kancelária Bosen Lučenec vám exkluzívne ponúka na predaj menší 4

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rapovce

78,000 € 1265 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom, moderná viacúčelová budova, Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka prenájom polyfunkčnú budovu, ktorá je

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

900 € 6 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičný 2 izbový byt, Fiľakovo, 65m2

Reality Lučenec

2 izbový byt | 65 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

61,900 € 952 €/m²

člen NARKS