NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 1,780 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu ale

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

449,000 € 252 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 890 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v a

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

239,000 € 269 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 831 m2 Zálesie

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 831 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Zálesí pri Ivanke pri Dunaji. Pozemok o výmere 831 m2 je

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Pozemky na predaj Zálesie

279,700 € 337 €/m²

PLUS REALITY I Slnečné, rovinaté pozemky v obci Zálesie na predaj!

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Malodunajská | 1,334 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj slnečné, rovinaté pozemky v panenskej prí

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Zálesie

195,000 € 146 €/m²

PLUS REALITY I Slnečný pozemok v obci Zálesie na predaj!

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Zálesie | 668 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rovinatý, slnečný pozemok v panenskej prí

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

79,000 € 118 €/m²

Pozemok pri Malom Dunaji. Dnes investícia, zajtra adresa.

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 787 m²

Realitná kancelária LEGACY exkluzívne ponúka na predaj pozemok s výmerou 787 m² v pokojnej čast

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

77,913 € 99 €/m²

BabonyTRE I PREDAJ Investičná príležitosť - Orná pôda, obec Zálesie

Reality Zálesie

Orná pôda | Malinovská | 3,700 m²

Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

BabonyTRE I PREDAJ Záhrada, obec Zálesie

Reality Zálesie

Záhrada | Malinovská | 648 m²

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Malinovská | 3,700 m²

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Malinovská | 3,700 m²

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

BabonyTRE I PREDAJ 8 arovy pozemkom s domom, obec Zálesie

Reality Zálesie

Rodinný dom | Malinovská | 180 m²

Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj 3 - izbový rodinný dom v pôvodnom st

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zálesie

225,000 € 1250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť - Pozemky Zálesie pri Malom Dunaji.

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | U Rusa | 33,083 m²

Fidem Reality ponúka na predaj pozemky v obci Zálesie. Ide o investičnú príležitosť. Cena 80 e

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

2,646,560 € 80 €/m²

Perspektívny tichý pozemok pri Malom Dunaji s chatkou, Zálesie

Reality Zálesie

Orná pôda | 1,555 m²

Kto hľadá v blízkosti hlavného mesta pozemok s nádychom skutočnej prírody na bezpečnom brehu Ma

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

270,000 € 174 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ Rodinný dom v Zálesí, s bazénom, celoročnou terasou a murovaným záhradným domčekom

Reality Zálesie

Rodinný dom | Lúčna | 120 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom (dvojdom) s bazénom, krbom a celoročnou terasou – Zálesie, Lúčna u

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zálesie

320,000 € 2667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj ZÁHRADA, 858m2, Zálesie

Reality Zálesie

Záhrada | Malinovská | 858 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj záhradu zastavanej časti obce Zálesie okres Senec. Celková vým

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

79,000 € 92 €/m²

Na predaj pozemky - Zálesie

Reality Zálesie

Záhrada | 169 m²

Ponúkame na predaj pozemky v obci Zálesie. Pozemky sa nachádzajú v pokojnej lokalite s dobrou d

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

27,800 € 164 €/m²

Na predaj pozemky Zálesie

Reality Zálesie

Záhrada | 217 m²

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

33,800 € 156 €/m²

Krásne stavebné pozemky v Zálesí, s rozlohou 600 až 850 m2

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Za Záhradami | 1,457 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Zálesie s celkovo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

230 €/m2 230 €/m2

člen NARKS

Nádherný pozemok v Zálesí

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Za Záhradami | 600 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj pozemok v obci Zálesie. Výmeru pozemku je mož

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

člen NARKS

Nadštandardný 3 izbový byt v novostavbe, 2x parking

Reality Zálesie

3 izbový byt | Muškátová | 114 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou lodžiou v moderne

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zálesie

237,700 € 2085 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok na predaj pri Bratislave v obci Zálesie

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Terchovská | 11,109 m²

Ponúkame na predaj pekný investičný pozemok v obci Zálesie. Šírka približne 27m, celková dĺžka

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

49 €/m2 49 €/m2

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK - ZÁLESIE (N302-14-OTKA)

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 2,205 m²

Ponúkam na predaj STAVEBNÝ POZEMOK, obec ZÁLESIE, okr. SENEC v novej časti DOMKY, blízkosť vodn

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

215 €/m2 215 €/m2

NOVOSTAVBA 4-izbový rodinný dom s tepelným čerpadlom a terasou v novej tichej lokalite Zálesie – Jazerná ul.

Reality Zálesie

Rodinný dom | Jazerná | 128 m²

AVE estate ponúka na predaj 4 izbové rodinné domy v tichej lokalite obľúbenej obce Zálesie – Ja

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Zálesie

345,000 € 2695 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109381 | Moderná novostavba s dvojgarážou a veľkým pozemkom v Zálesí pri Senci

Reality Zálesie

Rodinný dom | 246 m²

Novostavba rodinného domu situovaná v pokojnej lokalite Senec-Zálesie disponuje premysleným dis

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Domy na predaj Zálesie

650,000 € 2642 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Upresniť hľadanie