NIDAL: PREDAJ - Nádherný designový dom na brehu jazera s vlastným mólom pri golfovom areáli Penati

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 100 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj nadštandardný, podmanivý 3-izbový dom s dvoma podla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

670,000 € 6700 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

OCCAM | Moderná rekreačná vila pri jazere v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 135 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj modernú 4-izbovú dvojpodlažnú vilu pri jazere, situo

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

599,000 € 4585 €/m²

Top
Top

DVA POZEMKY PRIAMO V PROSTREDÍ LESA, ŠAJDÍKOVÉ HUMENCE, okr. SENICA

Reality Šajdíkove Humence

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,003 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám s poverením majiteľa ponúka na predaj dva pekné a rovinaté pozemky

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Šajdíkove Humence

Info v RK

Výnimočný 2-izbový byt pri Penati Golf Resorte

Reality Šajdíkove Humence

2 izbový byt | x | 54.83 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný a zariadený výnimočný 2-izbový byt pri najlepšom Slovenskom

Publikované: 02.04.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na predaj Šajdíkove Humence

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ 4izb. rekreačný dom priamo pri golfovom areály PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | - | 176.17 m²

Ponúkam na predaj novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj celoročn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

239,000 € 1357 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ pozemok + základová doska + projekt priamo pri golfovom areály PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Pozemok pre rodinné domy | - | 413 m²

Ponúkame na predaj pozemok zo základovou doskou a projektom na výstavbu 4 – izbového domu, využ

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šajdíkove Humence

69,000 € 167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | - | 176.17 m²

Ponúkam na predaj luxusnú novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

279,000 € 1584 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ pozemok + základová doska pri golfovom areály PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 413 m²

Ponúkame na predaj pozemok zo základovou doskou na výstavbu 4 – izbového domu, využiteľného na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šajdíkove Humence

69,000 € 167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom: 1-izbový byt v projekte LuxApartments, Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

1 izbový byt | Nezadaná | 27 m²

M Grey Real Estate vám ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt v rezidenčnom projekte LuxApartm

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Šajdíkove Humence

500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predaj: Skolaudované: 1-izbový byt v projekte LuxApartments, Penati Golf Club

Reality Šajdíkove Humence

1 izbový byt | - | 27 m²

M Grey Real Estate vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný 1-izbový byt v novej etape

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

105,691 € 4904 €/m²

SVOBODA & WILLIASM | 112602 | Jednopodlažný 4-izbový dom s terasou a záhradou je situovaný v areáli Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 14 m²

Jednopodlažný 4-izbový dom s terasou a záhradou je situovaný v areáli Penati Golf Resort, ktorý

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

385,000 € 27500 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 100764 | 1-izbový byt v areáli Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

1 izbový byt | Nezadaná | 27 m²

V uzavretom komplexe Penati Golf Resort exkluzívne ponúkame na predaj moderný 1-izbový byt v no

Publikované: 05.01.2023 Aktualizované: 14.10.2025
Byty na predaj Šajdíkove Humence

109,990 € 4366 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113145 | Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 528 m² v obci Šajdíkove Humence

Reality Šajdíkove Humence

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 528 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 528 m² v obci Šajdíkove Humence, v bezprostrednej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Šajdíkove Humence

169 €/m2 169 €/m2

SVOBODA & WILLIAMS | 109587 | Nadštandardný nebytový priestor na brehu jazera v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Obchodné priestory | Nezadaná | 234 m²

Nadštandardný nebytový priestor na brehu jazera v Penati Golf Resort, ktorý sa nachádza na príz

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Priestory na predaj Šajdíkove Humence

674,500 € 2882 €/m²

Na predaj starší 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave – ideálna príležitosť na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv! Šajdíkové Humence, Záhorie

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s rovinatým, až mierne svahovitým pozemkom o výmere 600 m

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

63,000 € 1050 €/m²

Dizajnový apartmán pri jazere v Penati Golf Rezort v projekte LuxApartments, Šajdíkové Humence

Reality Šajdíkove Humence

1 izbový byt | Nezadaná | 42.87 m²

Nexus Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusne a dizajnovo na mieru architektom zariaden

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

169,900 € 3963 €/m²

Na predaj: 4-izbový rekreačný dom v Šajdíkových Humencoch – 339 000 €

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Šajdíkové Humence | 142 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 4-izbový rekreačný dom v obľúbenej lokalite Šajdíkové

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

339,000 € 2387 €/m²

Na predaj starší rodinný dom v obci Šajdíkove Humence

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Šajdíkove Humence | 0 m²

Leaders & Partners pobočka Senica Vám ponúka na predaj starší rodinný dom s obrovským potenciál

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

58,000 €

EXKLUZÍVNY DOM PRI JAZERE V SÚKROMNOM AREÁLI PENATI GOLF RESORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 156.15 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

1,259,000 € 8063 €/m²

Rodinný dom vhodný ako chalupa na Záhorí – obec Šajdíkove Humence

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Máte príležitosť kúpiť rodinný domček pri lese, v obci Šajdíkove Humence, ktoré sú známe hlavn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena dohodou

AKCIOVÁ CENA - REALITY PROGRES PONÚKA NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 595 m2 ŠAJDÍKOVÉ HUMENCE okres SENICA

Reality Šajdíkove Humence

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 595 m²

AKCIOVÁ CENA 99.900,- € REALITY PROGRES PONÚKA NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 595 m2 ŠAJDÍKOVÉ HUM

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Šajdíkove Humence

99,900 € 168 €/m²

SLNEČNÝ DOM PRI JAZERE V SÚKROMNOM AREÁLI PENATI GOLF RESORT

Reality Šajdíkove Humence

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 135 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj slnečný dom nachádzajúci sa v tichej a prestížnej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šajdíkove Humence

360,000 € 2667 €/m²

REAKREAČNÝ 3-IZBOVÝ DOM V SUSEDSTVE PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²

Ponúkame vám na predaj rekreačný dom v radovej zástavbe v Šajdíkových Humenciach v susedstve Pe

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 12.08.2025
Domy na predaj Šajdíkove Humence

215,000 € 2216 €/m²

Rekreačná chata v Šajdíkových Humencoch v Penati Golf Resort na predaj

Reality Šajdíkove Humence

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²

Predaj výnimočnej nehnuteľnosti v Penati Golf Resort Šajdíkové Humence (okr. Senica) Na pre

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Šajdíkove Humence

600,000 € 4000 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23079)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality v Martine (771)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie