HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Starohájska | 44 m²

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 5227 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 1 IZB. BYT s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, 1 izbový byt o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

154,900 € 5341 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Praktický 1 izbový byt s balkónom, novostavba/ parkovanie pred domom , 36m2, posch. 3/6, BA- Petržalka, Šustekova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Šustekova | 36 m²

Ponúkame na predaj príjemný, praktický 1-izbový byt v tehlovom dome -novostavbe z r. 2003. By

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,990 € 5555 €/m²

Top
Top

Na predaj 1 izb. byt, Švabinského ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 30 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný, 1-izb.byt, Petržalka, Andalex - Švabinského ul.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,900 € 5997 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ | 1-izbový byt (možnosť 1,5-izbového) | 35 m² | Bratislava – Petržalka | Klimatizácia |

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Beňadická | 35 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 5257 €/m²

Top
Top

PREDAJ - Zuzany Chalupovej 2 i byt s terasou

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt na ulici Zuzany Chalupovej v obľúbenom projekte Slnečnice. Ten

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

226,000 € 3767 €/m²

NUERA︱PREDAJ 1,5i výnimočný byt, HÁJPARK, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Kutlíkova | 36 m²

Realitná kancelária NUERA prináša na trh jedinečnú príležitosť, ktorá sa objaví len zriedkavo.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 6389 €/m²

Prémiový nadštandardný investičný byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Gessayova | 30 m²

Ponúkame na predaj štýlový a moderne zrekonštruovaný 1-izbový byt, ktorý je ideálnou voľbou na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

164,990 € 5500 €/m²

1i byt pod lesom v Ovsišti – tiché bývanie a nízke náklady

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | M. Curie Sklodowskej | 35.4 m²

Útulný a slnečný byt s jedinečnou atmosférou v najzelenšej časti Petržalky – v Ovsišti. Ak hľad

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,600 € 5073 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 2-izbový byt v blízkosti Draždiaku a električkovej trate 37,6m2

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 37.6 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v obľúbene

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

187,000 € 4973 €/m²

Novinka
Novinka

🌟 Útulný a zariadený 1-izb. byt (37m²) s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 0 m²

Hľadáte ideálne štartovacie bývanie bez zbytočných starostí, alebo premýšľate nad výbornou inve

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 €

REZERVOVANÉ- Štýlový 1-izbový byt v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 34 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom projekte Slnečnice –

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

186,900 € 5497 €/m²

REZERVOVANÉ- Jedinečná príležitosť zhodnotenia nehnuteľnosti

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fedinova | 38 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 38 m² nachádzajúci sa na 10. poschodí z 12 v obľúbenej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 4342 €/m²

Priestranný, svetlý a kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom v novšej tehlovej stavbe

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 40 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt na Vyšehradskej ulici v Bratislave v mestskej časti Petržalka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,900 € 4498 €/m²

DOM-REALÍT,- veľký 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj pekný a veľký 1-izbový byt + tehlová stavba z roku 200

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

DOM-REALÍT,- veľký 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

Predaj 1- izb. apartmánu v novostavbe v Petržalke na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Farského | 41.5 m²

Ponúkame na predaj jednoizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,066 € 4315 €/m²

Na predaj úplne nový, klimatizovaný 1-izbový byt s loggiou po čerstvej rekonštrukcii, ešte neobývaný pri Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 24.8 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt (garsónka) s loggiou, ktorý

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

159,900 € 6448 €/m²

GESTTO | ZARIADENÝ 1-IZBÁK NA PREDAJ | BALKÓN | NÍZKE NÁKLADY | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 39.23 m²

Zháňate investíciu alebo bývanie? Realitná kancelária GESTTO s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ne

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

185,000 € 4716 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 1 izbový byt pri Draždiaku po čiastočnej rekonštrukcii so zariadením – možnosť predaja s nájomníkom.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 36 m²

Ponúkame na predaj ideálny štartovací byt pri Draždiaku v krásnom prostredí plnom zelene a s vý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 € 4861 €/m²

PREDAJ: REZERVOVANÉ ! 1 izb. byt 34 m2, rekonštrukcia, Švabinského ul., Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Švabinského | 34 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 1-izbový byt v Bratislave – mestská časť Petržalka

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

REZERVOVANÝ Pekný 1,5i byt 39 m2, s balkónom

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 39 m²

Popis Exkluzívne ponúkame na predaj 1,5-izbový byt 39m2 + balkón 6m2 na 4. poschodí tehlovej b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 4231 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Útulný 1-izbový byt s výhľadom na mestskú panorámu v srdci Petržalky.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fedinová | 34 m²

Directreal Exkluziv - 1-izbový byt v srdci Petržalky ponúka praktické a moderné bývanie po čia

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

176,000 € 5176 €/m²

DAHLEH- 1-izbový byt (36 m2) s oddelenou izbou pri Draždiaku – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 36.19 m²

DAHLEH-Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Petržalka, na Topo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 € 4836 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Upresniť hľadanie