Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok

Šancová 1095/8 90201 Pezinok
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

7 inzerátov v ponuke

BOSEN | Novostavba 4-izbového domu - ideálne rodinné bývanie, Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | Slnečná | 120 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v tichej

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sládkovičovo

354,000 € 2950 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Unikátny 6-izbový rodinný dom pre veľkú rodinu - vymeňte betón za vôňu lesa

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Topoľová | 315 m²

Bývanie, ktoré dýcha. 6 izieb, ktoré vás ohúria. Objavte čaro tohto veľkorysého drevodomu! Bos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

427,900 € 1358 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Rodinný dom vidieckeho typu na predaj, Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Vidiecky dom | 331 | 130 m²

BOSEN | 4 izbový dom vidieckeho typu na predaj, Kráľov Brod Popis nehnuteľnosti Bosen Group V

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

229,900 € 1768 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Rekreačná chata v krásnom prostredí na prenájom, Modra - Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Pri starom mlyne | 112 m²

BOSEN Group Vám ponúka na dlhodobý prenájom krásnu rekreačnú chatu pri vodnom mlyne v Modre - H

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Modra

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ - Rodinný dom v Limbachu, ktorý má všetko - squashovú halu, záhradu aj vínnu pivnicu

Reality Limbach

Rodinný dom | Raková | 468 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom v tichej lokalite Limbachu na ú

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Limbach

525,000 € 1122 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Romantická chalúpka pri vodnom mlyne, Modra - Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 112 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj romantickú chalúpku, ktorá sa nachádza v lokalite v minulosti

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

350,000 € 3125 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Bývanie v RD s veľkou záhradou a vlastným parkoviskom, len 13 km od Bratislavy

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | 83 m²

Hľadáte dom alebo byt? Čo tak kompromis? BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj komfortne veľký 3-izb

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

329,900 € 3975 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka