Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | Ďalší, 4i RD s garážou v novej zástavbe v Povode

Reality Povoda

Rodinný dom | Čenkesfa | 128 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu, 4i RD v novom obytnom parku Čenkesfa v

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Povoda

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4 izbový rodinný dom v tichej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slivková | 159 m²

Bosen Group vám ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom v príjemnom prostredí na Slivkovej ulic

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

ARISE | Predaj obchodný a skladový priestor v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Fedinova | 380 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj / prenájom obchodný a sk

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 947 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom nadštandardného 5-izbového rodinného domu s bazénom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 270 m²

Loyalters by Bosen Group | Prenájom nadštandardného 5-izbového rodinného domu s bazénom, Matúšo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Rodinný dom vidieckeho typu na predaj, Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Vidiecky dom | 331 | 130 m²

BOSEN | 4 izbový dom vidieckeho typu na predaj, Kráľov Brod Popis nehnuteľnosti Bosen Group V

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

229,900 € 1768 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

LOYALTERS | Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom - Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Parková | 61 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s priestran

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

270,000 € 4426 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | 4-izbový byt s garážou a záhradou v Lutile

Reality Lutila

4 izbový byt | 82.3 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj 4-izbový byt s garážou a záhradou

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lutila

Cena dohodou

člen NARKS

LOYALTERS | Atraktívny slnečný stavebný pozemok Kremnické Bane

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | 1,186 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

Cena dohodou

člen NARKS

PRENAJATÉ |ARISE | Na prenájom svetlý 3-izbový byt s loggiou, Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Dukelská | 65 m²

Realitná kancelária ARISE, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom veľmi príjemný a svet

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Modra

795 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Dotyk histórie - 5 izbový mezonetový byt B1.07 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

5 a viac izbový byt | 177.03 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 5 izbový mezonetový byt B1.07 v prestížnom p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

499,990 € 2824 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Exkluzívny 2 izbový apartmán s terasou, Kukučka rezort, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 53 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový apartmán s terasou len

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

LOYALTERS | Predaj 3-izbového apartmánu s balkónom 82m2 | Kesselbauer |

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nám 1. Mája | 82 m²

LOYALTERS | Predaj 3-izbového apartmánu s balkónom | Projekt interiéru v cene | Kesselbauer – B

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 5354 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou a výhľadom na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 49 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na prenájom príjemný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | Predaj rekreačného domu s veľkým pozemkom, Zvolen – Červený Medokýš

Reality Zvolen

Rodinný dom | Červený Medokýš | 400 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI LOYALTERS Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a vkusne zrekonštr

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zvolen

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

LOYALTERS | Na predaj 1 izbový byt s predzáhradkou a garážovým státím v novostavbe - Rovinka

Reality Rovinka

1 izbový byt | Slnečnicová | 30.11 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na predaj útulný 1 izbový byt v Rovinke, v novostavbe Flore

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rovinka

191,900 € 6373 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Dotyk histórie - 3 izbový mezonet B3.07 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 102.73 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový mezonetový byt B3.07 v prestížnom pr

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

284,990 € 2774 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - byt B3.02 A v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 40.17 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový mezonetový byt B3.02 A v prestížnom

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

132,990 € 3311 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B22_03, Banka, Piešťany, 100.49 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 77.55 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

262,000 € 3572 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom A43_05, Banka, Piešťany, 86.39 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 69.83 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

242,000 € 3466 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE 3 izbový byt v nádhernej lokalite, Banka Piešťany, 102,9 m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 102.9 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

262,000 € 2546 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Koliba – pozemok s výhľadom na Bratislavu - súkromný areál, celoročné bývanie aj relax

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Na Vtáčniku | 371 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v prestížnej lokalite Bratislava –

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 806 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj - Investičný pozemok, 150 000 m2, Šárovce, okres Levice

Reality Šarovce

Družstvo, chovateľský objekt | SNP | 150,000 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 150 000 m2 v obci Šá

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Šarovce

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | 4 izbová rodinná vila s bazénom, Lamai, Koh Samui, Thajsko

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj tichú 4-izbovú vilu na ostrove Koh Samui, oblasť La

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

355,000 € 3010 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj 3i byt Beckovská ulica - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj byt v centre Trenčína na ulici

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

172,900 € 2470 €/m²

člen NARKS