Predaj štyroch investičných veľkometrážnych pozemkov, pre výstavbu rodinných domov, len na 7 km od Šamorína, kat. Trnávka

Reality Trnávka

Pozemok pre rodinné domy | - | 9,404 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj z poverenia majiteľa pozemok o celkovej rozlohe 9404 m2, ktor

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnávka

49 €/m2 49 €/m2

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Trnávka

Reality Trnávka

Rodinný dom | Nezadaná | 121 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnávka

255,000 € 2107 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj investičná priemyselná hala v obci Trnávka

Reality Trnávka

Priemyselná zóna | ulica | 12,652 m²

Moderný maklér ponúka na predaj modernizovanú priemyselnú halu na rozsiahlom pozemku v obci Trn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnávka

Cena dohodou

Na predaj veľkometrážny pozemok v obci Trnávka neďaleko Šamorína

Reality Trnávka

Orná pôda | 13,158 m²

F075-14-KADA Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj veľkometrážny pozemok v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnávka

1 € 0 €/m²

Rodinný dom (dva domy) na pozemku 1 087 m2, Trnávka - (DS)

Reality Trnávka

Rodinný dom | Nezadaná | 138 m²

Rodinný dom - bungalov so sedlovou strechou, v tichej časti obce Trnávka, okres Dunajská Stred

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnávka

Cena dohodou

4 izbový RD / súčasť dvojdomu/ v ŠTANDARDE

Reality Trnávka

Rodinný dom | . | 110 m²

Od novembra 2025 Vám v obci Trnávka ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom /dvojdom/ v prevede

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Trnávka

235,000 € 1955 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (776)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie