Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín

Ružičková 6 911 01 Trenčín
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

56 inzerátov v ponuke

BOSEN | Na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1967m²- Bánovce nad Bebravou.

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Horné Ozorovce | 260 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom s pozemkom o výmere 1967 m

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

260,000 € 1000 €/m²

člen NARKS
Top
Top

BOSEN | Na predaj 4i bungalov 121 m² - Tuchyňa

Reality Ilava

Rodinný dom | Tuchyňa | 475 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4i rodinného domu - Tuchyňa Hľadáte pri

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ilava

Cena dohodou

člen NARKS
Top
Top

BOSEN | Na predaj stavebný pozemok 1813 m2 - Adamovské Kochanovce

Reality Adamovské Kochanovce

Pozemok pre rodinné domy | Adamovské Kochanovce | 1,813 m²

Bosen Group Vám exkluzívne predstavuje slnečný stavebný pozemok s výmerou 1813 m2. POZEMOK: N

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Adamovské Kochanovce

79 €/m2 79 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Na predaj rozostavaný dom s projektom, veľkou terasou a pozemkom 1875 m²

Reality Trenčín

Rodinný dom | 158 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný dom s projektom, veľkou terasou a pozem

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

198,000 € 1253 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj stavebný pozemok - investičná príležitosť na výstavbu chaty/domu

Reality Prašník

Pozemok pre rodinné domy | Prašník | 1,542 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok - investičná príležitosť na výstav

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

85,000 € 55 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

BOSEN | Na prenájom novostavba 2i byt s parkovacím miestom - Trenčín, Halalovka

Reality Trenčín

2 izbový byt | 49 m²

Realitná kancelária Bosen group Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2- izbový

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom s pozemkom 550 m² - Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | 106 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 550 m² v obci Trenč

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Pozemok vhodný na podnikateľký účel- Bratislavská TN

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Bratislavská | 103 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1319 m² na ulici Br

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 3.9 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 69.02 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj 2 izbový byt v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿 Rezidenc

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj polyfunkčný priestor 1.2.1 - Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Lúčky | 58.32 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj polyfunkčný priestor v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 3.7 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 69.21 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4i rodinného domu - Trenčianske Jastrabie

Reality Trenčín

Rodinný dom | 128 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rodinného domu v obci Tre

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

280,000 € 2188 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ Rodinný dom s pozemkom 1956 m² - Adamovské Kochanovce

Reality Adamovské Kochanovce

Rodinný dom | 110 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1956 m² v obci Adam

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Adamovské Kochanovce

Cena dohodou

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 2.2 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 66.93 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok 1509 m2 - Skalka nad Váhom

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 650 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 1509m2. POZEMOK: Výmera pozemku j

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

85 €/m2 85 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Pozemok v krásnom prostredí, 1564 m2 - Ľuborča

Reality Trenčín

Rekreačný pozemok | 1,564 m²

Bosen Group Vám exluzívne ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty v malebn

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

60 € 0 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4i rodinného domu - Trenčín, Záblatie

Reality Trenčín

Rodinný dom | 106 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu jednopodlažného 4 izbového rodinného domu v Trenčín

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

310,000 € 2925 €/m²

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 3.6 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 68.61 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 2.11 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 62.71 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Na predaj stavebný pozemok - investičná príležitosť na výstavbu chaty

Reality Piešťany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Piešťany | 1,544 m²

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

45,000 € 29 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj 3i byt Beckovská ulica - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj byt v centre Trenčína na ulici

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

172,900 € 2470 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom spevnená plocha pri D1, Adamovské Kochanovce, 1082 m²

Reality Adamovské Kochanovce

Objekt pre obchod | 1,082 m²

Bosen Group Vám exluzívne ponúka na prenájom spevnenú plochu v obci Adamovské Kochanovce, len 8

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Adamovské Kochanovce

1,082 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom spevnená plocha pri D1, Adamovské Kochanovce, 1170 m²

Reality Adamovské Kochanovce

Priemyselná zóna | 1,170 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na prenájom Adamovské Kochanovce

1,170 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Trenčín

Rodinný dom | Bratislavská | 103 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS