Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

85 inzerátov v ponuke

BOSEN | Na predaj rekreačná chata pri starom Dunaji – Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 82.12 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

170,000 € 2070 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN GROUP | Elegantný 2 izbový byt v prestížnej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Páričkova | 67 m²

BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardný, štýlovo zariadený 2-izbový byt po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

BOSEN | 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU, HORNÉ SALIBY

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | 180 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

269,800 € 1499 €/m²

člen NARKS
Top
Top

BOSEN | 5i RD s fotovoltikou a dokonalou záhradou na relax v T. Hradskej

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom, ktorý vďaka dokončeniu a rozsiahlym ú

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

264,000 € 1650 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BOSEN GROUP | 3-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami, Veľké Dvorníky

Reality Veľké Dvorníky

3 izbový byt | Podzáhradná | 70.44 m²

Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s klimatiz

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľké Dvorníky

163,900 € 2327 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Vkusne zariadený 2 izbový byt s terasou, Alicante Gate - Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Malotejedská | 55 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom vkusne zariadený 2 izbový byt s balkónom a parkovacím státím

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbové byty s výhľadom na THERMAL park DUNAJSKÁ STREDA v Projekte GLEAM Apartments

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčikovská | 69 m²

Bosen Group Vám ponúka 2i byty v projekte GLEAM apartments: polyfunkčný dom v strede turisticke

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2496 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3-izbový byt v dvojdome so záhradou a kompletným zariadením – Veľké Blahovo

Reality Veľké Blahovo

Rodinný dom | 78.16 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka tento moderne zariadený 3-izbový byt v dvojdome v obci Veľké Blahovo, kt

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Blahovo

179,990 € 2303 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami s TEPELNÝM ČERPADLOM V CENE, Dunajský Klátov

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | 90.49 m²

BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj SKOLAUDOVANÝ Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkam

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

185,000 € 2044 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Nadštandardný 4-izbový rodinný dom s vedľajšou budovou v obci Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | 144 m²

BOSEN Vám ponúka na predaj výnimočný, nadštandardný 4-izbový rodinný dom s vedľajšou budovou, k

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trstice

325,000 € 2257 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom LUXUSNÝ 3 a pól izbový byt v Rotunde s parkovaním

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 70 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom luxusný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, s veľkou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom 1 izbový byt (42m2), Haburská, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Haburská | 42 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom veľký a priestranný 1 izbový byt na Haburskej ulici v mestsk

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Nadštandardný rodinný dom s viacerými možnosťami využitia

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Rákocziho | 230 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečný rožný rodinný dom v Dunajskej Strede blízko termálne

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

309,000 € 1543 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4 izb. HOLODOM v meste Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Pála Angyala | 125 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj štýlový 4-izbový rodinný dom v novovybudovanej a vyhľadávanej

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 2392 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | PREDAJ 4 izb. rodinný dom, pôvodný stav, Dolné Saliby

Reality Dolné Saliby

Rodinný dom | 120 m²

BOSEN Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v centre obci Dolné Saliby v o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

84,990 € 708 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prnájom 5i RD s fotovoltikou a dokonalou záhradou na relax v T. Hradskej

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom (dom je však aj na predaj) priestranný rodinný dom, ktorý vď

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Trhová Hradská

1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | NA PREDAJ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKORYSÝM POZEMKOM A HOSPODÁRSKYMI BUDOVAMI | MEDVEĎOV

Reality Medveďov

Rodinný dom | Medveďov | 155 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DUNAJSKÁ STREDA Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom situo

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Medveďov

189,000 € 1258 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Na predaj priestranný rodinný dom s bazénom a saunou v obci Trhová Hradská

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Chladná | 288 m²

Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s celkovou

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

299,000 € 1038 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Priemyselný areál s 3 budovami, Kostolné Kračany – 18069 m²

Reality Kostolné Kračany

Priestor pre sklad | 18,069 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj rozsiahly priemyselný areál s tromi budovami nachádzajúci sa v

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Kostolné Kračany

60 €/m2 0 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Prenájom: 2 IZBOVÝ BYT V TEHLOVOM DOME, 58 M2, CENTRUM

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Hlavná | 58 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v tehlovom dome Panorama v úplnom c

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Kancelárie na prenájom rôznej veľkosti D. Streda

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | Západ | 660 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom polyfunkčnú budovu, resp. jenotlivé kancelárie na okraji me

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Prenájom kancelárskeho priestoru_51 m2 v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 51 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske / obchodné pries

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj pohostinstvo na sídlisku východ v meste Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Reštauračné priestory | Nová Ves | 110 m²

Bosen Group Vám ponúka NA PREDAJ – pohostinstvo na sídlisku Východ Hľadáte priestor pre svoj g

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

110,000 € 1182 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 4 izbový byt v Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Nová Ves | 82 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v Dunajskej Strede. BYT: Byt má celk

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

160,000 € 1951 €/m²

člen NARKS