Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

673 inzerátov v ponuke

Bosen / 5 izbová rodinná vila pri jazere v Seeresidenz v Parndorfe

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf | Seerezidenz

BOSEN REALICITY vám ponúka exkluzívnu 5 izbovú rodinnú vilu v krásnej lokalite Seeresidenz pri

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Parndorf

429,900 € 1781 €/m²

člen NARKS

Bosen Realicity / 3 izbový rodinný dom vo Vojke nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Vojka nad Dunajom | 87 m²

BOSEN REALICITY vám ponúka na predaj moderný 3 izbový rodinný dom v obci Vojka nad Dunajom. Neh

Publikované: 25.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

199,900 € 2298 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Štýlový 2 izbový investičný byt ideálny na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovského | 58.4 m²

Výborná investičná príležitosť – štýlový byt ideálny na Airbnb. Predáva sa kompletne zariadený

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,990 € 5137 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4-izb byt s terasou - Botanicka ul.

Reality Nitra

4 izbový byt | Botanická | 93 m²

Bosen Group Nitra ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s 90 m² úžitkovej plochy

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

279,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 5 izbový rodinný dom s garážou, Slnečné stráne RD1

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Ku lomu | 166.14 m²

Realitná kancelária Bosen Banská Bystrica Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu samostatne

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

518,600 € 3121 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3i slnečný byt v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 69.95 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

279,990 € 4003 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Novostavba 4 izbový rodinný dom s garážou, Slnečné stráne RD4

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Ku lomu | 149.28 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

516,700 € 3461 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Kompletne zrekonštruovaná Rodinná farma s pozemkom 9565m², stodolou, garážou a pivnicou

Reality Litava

Farmárska usadlosť | Litava 220 | 139.7 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinnú farmu s veľkým pozemkom, hospodárskou budov

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Litava

218,000 € 1560 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3i byt s vysokým štandardom v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 78.03 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

474,990 € 6087 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3i mezonet so záhradkou v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 110.5 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

494,990 € 4480 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Historický dom s obchodným potenciálom v Kežmarku

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Hradné námestie | 312 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj unikátny objekt v centre Kežmarku, ktorý spája čaro

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

364,000 € 1167 €/m²

člen NARKS

BOSEN | NA PREDAJ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKORYSÝM POZEMKOM A HOSPODÁRSKYMI BUDOVAMI | MEDVEĎOV

Reality Medveďov

Rodinný dom | Medveďov | 155 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DUNAJSKÁ STREDA Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom situo

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Medveďov

189,000 € 1258 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Na predaj priestranný rodinný dom s bazénom a saunou v obci Trhová Hradská

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Chladná | 288 m²

Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s celkovou

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

299,000 € 1038 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Prenájom kancelárskeho priestoru_51 m2 v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 51 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske / obchodné pries

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Kancelárie na prenájom rôznej veľkosti D. Streda

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | Západ | 660 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom polyfunkčnú budovu, resp. jenotlivé kancelárie na okraji me

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Prenájom: 2 IZBOVÝ BYT V TEHLOVOM DOME, 58 M2, CENTRUM

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Hlavná | 58 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v tehlovom dome Panorama v úplnom c

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový apartmán s predzáhradkou, A8_02, Banka, Piešťany, 124.35 m2

Reality Piešťany

Apartmán | 68.51 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového apartmánu v rezidenčnom projekt

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

243,000 € 3766 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | NOVÁ CENA _ 2 izbový byt so slnečným výhľadom B17_03, Banka, Piešťany, 85.17 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 69.01 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

209,500 € 3579 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Praktický jednoizbový byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.06 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 1. izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbrav

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 4990 €/m²

člen NARKS

BOSEN |2 Izb byt v novostavbe, 52 m2 Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

2 izbový byt | 49.5 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe v obci ZLATÉ KLASY AKTUÁLNY STAV 3

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

116,862 € 2361 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Komerčný objekt so širokým využitím, Leopoldov

Reality Leopoldov

Objekt pre obchod | Nádražná | 1,148 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom komerčné priestory s výborným potenciálom a možnosťou rôzneh

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Leopoldov

1,500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | P2 | Lukratívny pozemok s výhľadom na les, Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s PRÁVOPLATNÝM

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Štýlový 1,5-izbový byt s terasou a predzáhradkou, Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Búdková | 37.61 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1,5-izbový byt v novostavbe - Búdková u

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 8508 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 3 izbový apartmán vo Villajoyose – len 500 m od mora

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderné a elegantné apartmány v exkluzívnom rezidenčný projek

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 3438 €/m²

člen NARKS