Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | Polyfunkčný objekt s prevádzkami, Bratislava, Rača - Dopravná 3975 m2

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Dopravná | 2,000 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výborne situovaný dvojpodlažný objekt s polyfunkčnou budovou a

Publikované: 11.03.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Kryté parkovacie státie v obľúbenom projekte Nuppu

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mlynské nivy | 0 m²

Bosen Group ponúka na predaj kryté parkovacie státie v projekte Nuppu Magnolia. Bytový projekt

Publikované: 22.05.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 €

člen NARKS

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B22_03, Banka, Piešťany, 100.49 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 77.55 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

262,000 € 3572 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2-room apartment with beautiful view, Banka, Piešťany, 89.62 m2

Reality Banka

2 izbový byt | 69.19 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banka

234,000 € 3599 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE 3 izbový byt v nádhernej lokalite, Banka Piešťany, 102,9 m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 102.9 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

262,000 € 2546 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÝ 2-izbový byt so záhradkou a parkovacím státím v novostavbe, 104,3 m², Ružinov, Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 50.57 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný zariadený 2-izbový byt so záhradkou a krytý

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4744 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Koliba – pozemok s výhľadom na Bratislavu - súkromný areál, celoročné bývanie aj relax

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Na Vtáčniku | 371 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v prestížnej lokalite Bratislava –

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 806 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičný 1 izbový byt , Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Rovniakova | 26.53 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúc

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

170,000 € 6408 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj - Investičný pozemok, 150 000 m2, Šárovce, okres Levice

Reality Šarovce

Družstvo, chovateľský objekt | SNP | 150,000 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 150 000 m2 v obci Šá

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Šarovce

Cena dohodou

člen NARKS

Exkluzívny 2 izbový apartmán pri mori na španielskej riviére

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný apartmán v exkluzívnom rezidenčnom komplexe v Denii

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

244,000 € 3435 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný 5-izbový rodinný dvojdom – Bad Deutsch Altenburg, 15 km od Bratislavy

Reality Bad Deutsch-Altenburg

Rodinný dom | Rakúsko | Bad Deutsch-Altenburg | Sulzgasse

Táto elegantná nehnuteľnosť predstavuje ideálne spojenie moderného bývania, súkromia a výbornej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bad Deutsch-Altenburg

499,000 € 3418 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN| Novostavba RD s garážou, možnosť zväčšiť pozemok

Reality Rohožník

Rodinný dom | 101.66 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v lokalite Pri Štadióne, v obci Roho

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohožník

399,000 € 3925 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Znížená cena, Rodinný dom Biskupice.

Reality Biskupice

Rodinný dom | 180 m²

ZNÍŽENÁ CENA DOMU Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový ro

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Biskupice

92,000 € 581 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Vinica v známej vinohradníckej oblasti Tokaj, 191 463m2

Reality Slovenské Nové Mesto

Vinica, chmelnica | 191,463 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť v jedno

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Slovenské Nové Mesto

920,000 € 5 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Viacúčelový stavebný pozemok blízko centra, Fiľakovo, 1330m2

Reality Fiľakovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | Šávoľská cesta | 1,330 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj, CENOVO NAJVÝHODNEJŠÍ STAVEB

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Fiľakovo

19.5 € 0 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový byt s loggiou v centre Fiľakova, 65m2

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Biskupická | 65 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s loggio

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

61,900 € 952 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Pozemok v krásnom prostredí, 1564 m2 - Ľuborča

Reality Trenčín

Rekreačný pozemok | 1,564 m²

Bosen Group Vám exluzívne ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty v malebn

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

60 € 0 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Zaujímavá investičná príležitosť, Marchegg Bahnhof

Reality Marchegg

2 izbový byt | Rakúsko | Marchegg | Bahnstrasse

Zaujímavá investičná príležitosť v rakúskom Marcheggu Realitná kancelária BOSEN Group Vám exkl

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Marchegg

143,000 € 2295 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Moderný rodinný dom Veľký Lapáš ihneď k nasťahovaniu

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | 70 m²

BOSEN | Moderný rodinný dom Veľký Lapáš BOSEN NITRA Ponúkame na predaj zariadený rodinný dom v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

239,000 € 3414 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Bosen | Stavebný pozemok v obci Vojka nad Dunajom, okres DS

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 688 m²

POZEMOK: má výmeru 688, v dosahu sú inžinierske siete, prístup na pozemok tvorí obecná asfalt

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

77,000 € 112 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Ďalší, 4i RD s garážou v novej zástavbe v Povode

Reality Povoda

Rodinný dom | Čenkesfa | 128 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu, 4i RD v novom obytnom parku Čenkesfa v

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Povoda

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4 izbový rodinný dom v tichej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slivková | 159 m²

Bosen Group vám ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom v príjemnom prostredí na Slivkovej ulic

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Predaj 3-izbového apartmánu s balkónom 82m2 | Kesselbauer |

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nám 1. Mája | 82 m²

LOYALTERS | Predaj 3-izbového apartmánu s balkónom | Projekt interiéru v cene | Kesselbauer – B

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 5354 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou a výhľadom na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 49 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na prenájom príjemný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka