Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava

Halenárska 7 917 01 Trnava
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

14 inzerátov v ponuke

BOSEN | 2-izbový byt na prenájom Na hlinách, Trnava, 49 m2

Reality Trnava

2 izbový byt | Na hlinách | 49 m²

Ponúkame na prenájom praktický 2-izbový byt na sídlisku Na hlinách v Trnave. BYT: Má podlahovú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trnava

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 3 izbový mezonet, novostavba Tomášikovo

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Tomášikovo | 71.12 m²

Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zariadený 3-izbový m

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

130,800 € 1839 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 3 izbový byt v Nitre, Klokočina, 76 m2

Reality Nitra

3 izbový byt | Novomestkého | 76 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v príjemnej tichej lokalite na sídlisk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2224 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Štýlový 2 izbový mezonet, v novostavbe Tomášikovo

Reality Tomášikovo

2 izbový byt | Tomášikovo | 62.94 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový mezonet v novostavbe Bývanie pri rieke

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

117,200 € 1862 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 3 izbový mezonet, novostavba Tomášikovo

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Tomášikovo | 71.12 m²

BOSEN | Priestranný 3 izbový mezonet, novostavba Tomášikovo Bosen Group Vám exkluzívne ponúka

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

120,400 € 1693 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 2-izbový byt v centre, Trnava, 52 m2

Reality Trnava

2 izbový byt | Michalská | 52 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový 2-izbový byt na ulici

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trnava

730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ 2-izbový byt so záhradou, 85m2

Reality Trnava

2 izbový byt | Krátka | 85 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe so záhradou a parkovacím

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

168,000 € 1976 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Dom s 2 bytovými jednotkami v centre Trnavy, 211 m2

Reality Trnava

Rodinný dom | Michalská | 211 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dom s dvojgarážou v historickom centre Trnavy, na u

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnava

685,000 € 3246 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na predaj 2 izbový byt v Rači, Kadnárova, 50 m2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 50 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v príjemnej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

219,900 € 4398 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ 6-izbový rodinný dom s pozemkom 448m2, Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Hurbanova | 213 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lo

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Piešťany

285,000 € 1338 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Chalupa pod lesom na Predaj Smolenice časť Jahodník

Reality Smolenice

Chalupa, rekreačný domček | Jahodnícka | 56 m²

CHALUPA: Útulná jednopodlažná chalupa s 2 izbami. Chalupa si prešla čiastočnou rekonštrukciou v

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Smolenice

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | záhrada Kamenný mlyn, Trnava, 292 m2

Reality Trnava

Záhrada | Modranská | 292 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s výmerou 292 m², sit

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

37,900 € 130 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 1 izb. byt s balkónom a šatníkom, 53 m2

Reality Pezinok

1 izbový byt | 52.94 m²

Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj klimatizovaný veľkorysý byt s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,900 € 3190 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 2 izbový byt Kpt.J.Rašu, Dúbravka, 53m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

197,600 € 3728 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka