Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | Priestranný 4 izbový byt v Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Nová Ves | 82 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v Dunajskej Strede. BYT: Byt má celk

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

160,000 € 1951 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný 4-izbový dom v holodome, Dolný Bar

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Nová štvrť | 101 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj rozostavaný 4-izbový rodinný dom v obci Dolný Bar, situovaný v

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN |Moderný 4 izbový bungalov s dvojgarážou

Reality Oľdza

Rodinný dom | 173 m²

Bosen Group Vám ponúka moderný dom v pokojnej ulici a komfort, ktorý si zamilujete. Tento štýl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Oľdza

390,000 € 2254 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Rodinný dom s pozemkom, humnom a potokom, Kosorín

Reality Kosorín

Pozemok pre rodinné domy | 3,342 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj veľký pozemok s domom v pôvod

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kosorín

72,990 € 22 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | predaj 1 izbový zariadený byt v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 42.69 m²

Realitná kancelária LOYALTERS ponúka na predaj 1 izbový byt s celkovou výmerou 43 m2 v pokojnom

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

99,990 € 2342 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4-izbového domu - ideálne rodinné bývanie, Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | Slnečná | 120 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v tichej

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sládkovičovo

354,000 € 2950 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Unikátny 6-izbový rodinný dom pre veľkú rodinu - vymeňte betón za vôňu lesa

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Topoľová | 315 m²

Bývanie, ktoré dýcha. 6 izieb, ktoré vás ohúria. Objavte čaro tohto veľkorysého drevodomu! Bos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

427,900 € 1358 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

LOYALTERS | Nadštandardný 2 izbový byt v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 49.73 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v Žiar

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

ARISE | Veľký pozemok s rodinným domom v obci Ješkova Ves

Reality Ješkova Ves

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,445 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok s vidie

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ješkova Ves

31.4 €/m2 31 €/m2

člen NARKS

Arise | Pozemok s výbornou dostupnosťou – Malé Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,304 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj pozemok vhodný na výstav

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

55 €/m2 55 €/m2

člen NARKS

Hľadáme na kúpu 1-izbový byt, garsónku – seriózny záujem

Reality Partizánske

1 izbový byt | Malá Okružná | 35 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group hľadá 1-izbový byt, garzonku pre konkrétneho

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

70,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

ARISE | Predaj rodinný dom s garážou – Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | - | 240 m²

Na predaj: priestranný viacgeneračný rodinný dom s dvojgarážou, Hontianske Nemce (okres Krupina

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

148,990 € 621 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 2 izbový priestranný zariadený byt, Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 44.9 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový a plne zariadený 2-izbový byt v žiadanej lokalite Ov

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Stavebný pozemok 1096 m2, Kočovce časť Rakoľuby

Reality Kočovce

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 1,096 m²

Bosen Group Vám exkluzívne predstavuje slnečný stavebný pozemok s výmerou 1096 m2. 3D MODEL PO

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kočovce

115 €/m2 115 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok 1780 m2 pre rodinný dom, Senica

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Sotinská | 1,780 m²

Bosen Group Vám exkluzívne predstavuje výnimočný stavebný pozemok s výmerou 1780 m2 v Senici.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senica

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov 76,9m2 | Panenská ulica 8 - Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Panenská | 76.9 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v centre hla

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok 594 m², Plavecký Mikuláš

Reality Plavecký Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Plavecký Mikuláš | 594 m²

Bosen Group Vám predstavuje slnečný stavebný pozemok s výmerou 594 m² v jednej z najvyhľadávane

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Mikuláš

99 €/m2 99 €/m2

člen NARKS

BOSEN | STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM CHALETU – MÝTO POD ĎUMBIEROM, LOKALITA FONGRUB

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 445 m²

Bosen group Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s ideálnou výmerou 445 m² situovan

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

144,800 € 325 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový byt v projekte Eurovea Tower, 35. LUX poschodie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 66.84 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardný 2-izbový byt v ikonickom projekte

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Zrekonštruovaný, ešte neobývaný, 3izbový byt, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Varte 4B | 74 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj ešte neobývaný 3-izbový byt s terasou a súkromnou predzáhradko

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

429,000 € 5797 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový zariadený byt v projekte Dúbravy, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 67.03 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderne zariadený a klimatizovaný 3-izbový byt na 5. poschodí

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

320,000 € 4774 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2- izbový byt v prémiovom projekte DownTown Yards, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 58.41 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prémiovom projekte DownTown Yards, ktor

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

328,000 € 5615 €/m²

člen NARKS

BOSEN | parkovacie státie Bratislava - Dúbravka - Dúbravy

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Pri Hrubej lúke | 12 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj vonkajšie parkovacie miesto - Bratislava - Dúbravka, projekt D

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Starší RD s veľkou záhradou o výmere 5030 m2

Reality Rybník

Rodinný dom | Jarmočná | 134 m²

Realitná kancelária Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj starší 4 izbový rodinný dom s veľko

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rybník

225,000 € 1754 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka