DO DOMČEKA | Svetlý 5-izbový byt s praktickou dispozíciou

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Starohorská | 98.7 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový byt so zaujímavou dispozíciou a

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

267,000 € 2705 €/m²

DO DOMČEKA | Slnečný 3-izbový byt v obľúbenej štvrti, Trieda SNP

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Trieda SNP | 65.3 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA Vám ponúka na prenájom svetlý 3-izbový byt v príjemnej lokalite na ulici

Publikované: 26.05.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Slnečný byt s krásnym výhľadom a dvoma lodžiami

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Severná | 75.8 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA pre vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v príjemn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

196,000 € 2586 €/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Svetlý 1-izbový byt v tichej lokalite

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Oremburská | 27.1 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt v tichej lokalite obklopenej prí

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

112,000 € 4133 €/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ 1-izbový byt v tichej lokalite s bezproblémovým parkovaním

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Haškova | 31 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj slnečný 1-izbový byt v tichej lokalite mestskej čast

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

105,000 € 3387 €/m²

ZNOVU na predaj ! Luxusný 3 izb. byt v Revúcej

Reality Revúca

3 izbový byt | Š. Maliaka | 68 m²

Na predaj je luxusný 3- izb. byt v Revúcej na ul. Š. Maliaka. Byt prešiel kompletnou rekonštruk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Revúca

83,900 € 1234 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na Rúbanisku III– Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 61.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovou výmerou 61,2 m², nachádzajúci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,500 € 1348 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 78.05 m²

XEMAR (monika.hlivova@xemar.sk alebo 0907 569 789), ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

249,000 € 3190 €/m²

Prémiový 3-izbový apartmán Bystrá

Reality Bystrá

Apartmán | Nezadaná | 110 m²

Možno to poznáte od známych. Majú apartmán niekde v horách a keď tam prídu, vždy utratia kopec

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bystrá

215,000 € 1955 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

1 izbový byt - Jasenie okr. Brezno

Reality Jasenie

1 izbový byt | Nezadaná | 35 m²

Predaj 1-izbového bytu v Jasení, okres Brezno – prízemný byt s výstupom na pozemok Ponúkame na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Jasenie

51,000 € 1457 €/m²

Priestranný 3i byt s veľkou loggiou v srdci Sásovej

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Beskydská | 69 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt s vynikajúcou dispozíciou na Beskydskej ulici v Banskej

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

174,000 € 2522 €/m²

Predaj 2 izbového bytu, Veľký Krtíš.

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 58 m²

Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr. Milena Bornstein Martušová , mobil: 09181466

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

74,000 € 1276 €/m²

Predaj 2+1 izbového bytu, Veľký Krtíš, ul. Písecká.

Reality Veľký Krtíš

3 izbový byt | Písecká | 70 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

REZERVOVANÉ. Luxusný 2-izbový byt s terasou v priamom centre Zvolena

Reality Zvolen

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 74 m²

Hľadáte bývanie, ktoré v sebe spája prestížnu adresu, nadštandardný komfort a atmosféru mesta?

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Zvolen

230,000 € 3108 €/m²

Novinka! 1-izbový byt loggia aj balkón Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Slnečná | 34 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Fončorda, na Slnečnej ulici. By

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

115,000 € 3382 €/m²

Luxusný 4-izbový byt v priamom centre Zvolena

Reality Zvolen

4 izbový byt | T. G. Masaryka | 146 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Zvolen

390,000 € 2671 €/m²

🏡 Na predaj: 2-izbový byt v pôvodnom stave – Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | BR | 57 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 Na predaj: 2-izbový byt v pôvodnom stave – Zvolen Ponúkame na pr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

136,900 € 2402 €/m²

🏡 Na predaj: priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Zvolen

3 izbový byt | ZHK | 83 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 Na predaj: priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

160,000 € 1928 €/m²

3-izbový byt s výmerou 80 m² v obľúbenej lokalite na Sídlisku SNP

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | BB | 80 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA 🚧 Už čoskoro v ponuke: priestranný 3-iz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

3 izbový byt Banská Bystrica, Jilemnického

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Jilemnického | 78 m²

3-izbový byt na predaj – Banská Bystrica, Stará Fončorda, Jilemnického ulica, 78 m², úplne pôvo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2244 €/m²

SIMCITY│Jednoizbový byt po rekonštrukcií na predaj - Lazovná ul., CENTRUM BB

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Lazovná | 28.44 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt v BB na Lazovnej ulici. Š

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

139,990 € 4922 €/m²

Predaj 3 izbový tehlový byt v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 80.44 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v me

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

148,500 € 1846 €/m²

3 izbový byt Počúvadlo - po rekonštrukcii vhodný na rekreačný apartmán

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Nezadaná | 71 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v obci Počúvadlo. Byt sa nachádza na 1. poschodí v bytovke so 6

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

34,000 € 479 €/m²

Na prenájom dizajnový podkrovný 3-izbový byt s terasou a výhľadom - Slovenská Ľupča

Reality Slovenská Ľupča

3 izbový byt | 86 m²

TUreality ponúka na prenájom dizajnový podkrovný 3-izbový byt s terasou a výhľadom o výmere 86

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Slovenská Ľupča

890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie