DIRECTREAL|Pekný byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 72 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj 2izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý pozostáva z

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

118,000 € 1639 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Nová Baňa - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

119,900 € 1817 €/m²

SKOLAUDOVANÉ !! predzáhradkový byt v projekte Sekvoja

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Pod Sekvojou | 69.2 m²

Nový život, nové zážitky, nová Sekvoja v Novej Bani. Sekvoja je miesto pre slobodných aj pre

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

184,684 € 2435 €/m²

Predám priestranný, slnečný 3i byt v Novej Bani v širšom centre

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 81 m²

Predám priestranný, slnečný 3i byt v Novej Bani v širšom centre Hľadáte domov pre svoju rodin

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

129,000 € 1593 €/m²

RODINNÉ 3i byty v projekte SEKVOJA!

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Pod Sekvojou | 80 m²

Máme SKOLAUDOVANÉ! Nový život, nové zážitky, nová Sekvoja v Novej Bani. Sekvoja je miesto pre

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

Slnečný 3i byt v meste Nová Baňa

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 70.4 m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! IMG real ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt s veľkou loggiou v meste N

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

139,999 € 1989 €/m²

DIRECTREAL|Pekný 3 izbový byt s balkónom na predaj.

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 70 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj šikovný útulný 3 izbový byt s balkónom na 4. poschodí .

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

DIRECTREAL|Priestranný byt po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 85 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj priestranný byt, ktorý prešiel zatiaľ čiastočnou rekonštru

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

PREDAJ 3 izbový byt v Novej Bani, ul. Pod Sekvojou

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 70.79 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v mes

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

164,000 € 2317 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie