3 izbový byt | A. Hlinku | 76.46 m²
MM Grafic Art Studio s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt s výnimočn
123,900 € 1620 €/m²
3 izbový byt | 75.59 m²
MM Grafic Art Studio s.r.o. Vám ponúka tento priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkón
132,690 € 1755 €/m²
3 izbový byt | A.Hlinku | 76.46 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve,
123,900 € 1620 €/m²
3 izbový byt | Novosady | 81.16 m²
MM Grafic Art Studio s.r.o. ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vy
129,500 € 1596 €/m²
3 izbový byt | 78.7 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v Detve. Rozloha bytu je 78,71 m2 a nachádza sa
130,000 € 1296 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
SUPER CENA: 3-izbový byt so štyrmi lodžiami v centre Detvy – jedinečná ponuka. Broker Consulti
119,900 € 1578 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
Na predaj v Detve trojizbový byt v pôvodnom stave. Byt má 76 m2, 4 loggie, plus pivnica. Na byt
127,000 € 1671 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²
SLOVREAL ponúka na predaj 3-izbový byt v Detve o výmere 68 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí v
118,500 € 1381 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²
Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 72 m², situovaný na 4. p
119,999 € 1667 €/m²
3 izbový byt | 91 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s 2 b
119,000 € 1308 €/m²
3 izbový byt | Obrancov Mieru | 76.46 m²
Realitná kancelária OVERENÉ REALITY ponúka na predaj slnečný, priestranný 3-izbový byt nachádz
120,000 € 1569 €/m²
3 izbový byt | Štúrova | 51 m²
LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 -izbový zariadený byt s vlastnou záhradou
98,700 € 1935 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.