Mezonet + samostatný apartmán v rezidencii ALMET | Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 87.14 m²

Ponúkame na predaj jedinečný investičný celok v obľúbenej rezidencii ALMET priamo v centre Dono

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,000 € 2398 €/m²

Top
Top

Donovaly – Predaj 2 izb. bytu (64 m2) v novostavbe Panorama na svahu s balkónom, pivnicou, garáž. parkovaním, komplet zariadením a vybavením bytu

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

219,000 € 3422 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 2izb.apartmán Donovaly, 89m2 + 2 parkov.miesta

Reality Donovaly

2 izbový byt | 89 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

162,500 € 1826 €/m²

Top
Top

Luxusné 2-izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 60.9 m²

Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,039 € 3432 €/m²

Top
Top

PREDAJ: 2i apartmán 41 m2+balkón; Mistríky-Donovaly; 142.500 €

Reality Donovaly

2 izbový byt | Mistríky | 44 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 2-izbový apartmán (v liste vlastníctva evidovaný

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

142,500 € 3239 €/m²

ALL INCLUSIVE | 2 IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA DONOVALY

Reality Donovaly

2 izbový byt | Šafrán | 64 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE Vám ponúka na predaj Slnečný 2 IZBOVÝ BYT / APARTMÁN v známo

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

169,000 € 2641 €/m²

2 izbový apartmán, Donovaly, Banská Bystrica

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 50 m²

F002-112-VIMOa Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Donovaloch, ROZLOHA: • výmera - 50

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

149,900 € 2998 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Donovaly, Apartmánový dom Horec

Reality Donovaly

2 izbový byt | 46 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

155,000 € 3370 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111677 | 2-izbový byt s balkónom v novom komornom projekte v Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | 46.46 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch je situovaný tento 2-izbový byt s balkónom. Projekt pozo

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOPBODA & WILLIAMS | 111678 | 2-izbový byt s balkónom v novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

2 izbový byt | 64.47 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách sa nachádza tento 2-izbový byt s bal

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111676 | 2-izbový byt v v novom komornom projekte v Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | 61.5 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch je situovaný tento 2-izbový byt. Projekt pozostáva z päť

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

Bez maklérov predám APARTMAN byt v lokalite Donovaly ID 105668

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 58 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

210,000 € 3621 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Donovaly ID 105571

Reality Donovaly

2 izbový byt | 49 m²

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

153,000 € 3122 €/m²

Exkluzívny 2-izbový zariadený apartmán s garážou Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 67 m²

Ponúkame na predaj kompletne a kvalitne zariadený 2 izbový byt s rozlohou 67 m², nachádzajúci s

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

225,999 € 3373 €/m²

Ponúkame Vám na predaj Slnečný, útulný 2-izbový apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 47.65 m²

HD REALITY ponúka Vám na predaj Slnečný Apartmán s Ideálnou Polohou Priamo Pri Nástupnej Stanic

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

164,000 € 3442 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena, HD REALITY, Predaj 2 izbový byt na Donovaloch, Skalka

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 45 m²

Predaj apartmán Donovaly – Rozprávkový apartmán na Donovaloch | HD Reality Splňte si sen o vlas

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

119,000 € 2644 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán v apartmánovom dome Skalka na Donovaloch.

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nevyplnená | 41 m²

Realitná kancelária REMAX vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný 2-izbový byt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

124,000 € 3024 €/m²

Zariadený 2 izb. apartmán 45 m2 Donovaly predaj

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Delta Property ponúka na predaj 2 izbový apartmán s rozlohou 45 m2. Nachádza sa na prízemí dvoj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

109,000 € 2422 €/m²

2-izbový byt, VARŠTAT - investujte a bývajte vo svojom pri zjazdovke!

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 75 m²

Slovenský Aspen, aj tak môžeme sebavedomo nazvať stredobod zimného života na Slovensku – Donova

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Na predaj priestranný 2-izbový apartmán s parkovacím miestom, Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový apartmán s celkovou plochou 69m², z toho úžit

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

166,900 € 3049 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

02.C - 2-izb. apartmán, 98,18 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 98.18 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája príroda, pokoj a kvalitné bývanie? Tento štýlový apartmán je ideál

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

02.B - 2-izb. apartmán, 55,74 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 55.74 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

02.D - 2-izb. apartmán, 55,74 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 55.74 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Predaj veľký 2 izb.apartmán Donovaly, 67m2, z ktorého môže byť aj 3izbový. ZNÍŽENÁ CENA

Reality Donovaly

2 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbový apartmán na Donov

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

210,000 € 3433 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie